مشاوره حقوقی تلفنی

در 20 دقیقه مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل آنچه را که لازم هست درباره روند رسیدگی به مسئله حقوقی‌تان بدانید، وکیل تلفنی به شما خواهد گفت. 

مهم نیست در کدام شهر و روستا ایران یا حتی خارج از کشور باشید، با سرویس مشاوره تلفنی دادپرداز با بهترین و باتجربه‌ترین وکیل مشورت نمایید.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل

با خیال راحت همین الان مشکل حقوقی‌تان را با بهترین وکیل مطرح کنید تا راحت‌تر گره حقوقی‌تان باز شود.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

از تجربیات یک وکیل حرفه‌ای استفاده کنید تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود.

مشاوره با وکیل

به جای صرف ساعت‌ها تحقیق و مطالعه می توانید با یک مشاوره تلفنی ۲۰ دقیقه‌ای، دید نسبتا کاملی از مسئله حقوقی‌تان پیدا کنید. در طی این ۲۰ دقیقه وکیل به شما کمک می کند تا پاسخ سوالات زیر را داشته باشید:

  1. موضوعی که من با آن مواجه هستم چیست؟
  2. راهکارهای پیش روی من چه چیزهایی هستند؟
  3. هزینه و زمان هر کدام از راهکارهای پیش روی من چگونه است؟
  4. چقدر شانس پیروزی دارم؟

30 هزارتومان

بابت 20 دقیقه مشاوره تلفنی

نظرات کاربران

کاربرانی که تا بحال از مشاوره تلفنی حقوقی استفاده کرده‌اند می‌دانند که مشاوره از فرد متخصص چقدر می‌تواند در هزینه و زمان کمک حال باشد.

فرشید گفته:
ایشون در مورد موضوع کار اشراف کامل به اون چیزهایی که من میتونستم ادعا کنم داشتن از قبیل عیدی، سنوات، اضافه کار و مرخصی های استفاده نشده.راجع به نیابت قضایی راهنماییم کردن که باعث میشه خیلی در وقت و هزینم صرفه جویی بشه. و یه نکته دیگه اینکه خیلی دلسوزان

اصغر اسکندری
اصغر اسکندری
وکیل امور حقوقی و کیفری در تهران

 سپیده گفته:
ممنون از آقای بیگلر باهر وقت گذاشتن ساعت 23 شب به من مشاوره دادن و من رو به حق و حقوقم نسبت به کارفرما آشنا کردن.

رحیم بیگلرباهر
وکیل امور حقوقی و کیفری در تبریز

 حسین گفته:
ممنون من کارگرم سواد اونچنانی ندارم خیلی از چیزهایی که در مورد بیمه و رابطه کارگر و کارفرما بود رو نمیدونستم ولی توضیحات ایشون خیلی کمکم کرد.

مرضیه افضلی
مرضیه افضلی
وکیل امور حقوقی و کیفری در سمنان

ریحانه گفته:
مسئله حقوقی در رابطه با حق و حقوقم در دوران نامزدی پیش آمده بود که خانم ایمانی خیلی کامل راهنمایی‌ام کردند و الان بهتر می‌توانم تصمیم بگیرم. ممنون از خانم ایمانی.

زینب ایمانی
زینب ایمانی
وکیل امور حقوقی و کیفری در اصفهان

 رعنا گفته:
خانم پایدار اردکانی خیلی راهنمایی کامل و جامعی به من دادند. قبل از صحبت با ایشان واقعا نمی‌دانستم باید چطور جلو بروم. من رضایت کامل از مشاوره با ایشان دارم.

نگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی
وکیل امور کار و تامین اجتماعی و دعاوی اداری در تهران

 رضایی گفته:
دستشون درد نکنه خیلی از استرسام کم شد تمام ابهاماتم راجع به حضانت برطرف شد ..مرسی .خدا خیرشون بده

فائقه مروی
فائقه مروی
وکیل امور خانواده وحقوقی در تهران

سوالات متداول درباره مشاوره تلفنی حقوقی

پس از ثبت درخواست مشاوره تلفنی حقوقی امکان ارتباط مستقیم و تلفنی با وکیل متخصص در آن زمینه برای شما میسر خواهد شد تا سوالات حقوقی‌تان را از بهترین وکیل در آن زمینه بپرسید. 

به 3 روش می‌توانید وکیل برای مشاوره انتخاب نمایید:

1- دادپرداز بهترین وکیل را به شما معرفی نماید.

2- خودتان وکیل را براساس نظرات قبلی و رزومه انتخاب نمایید.

3- اولین وکیل در دسترس  برای پاسخگویی به سوال شما.

در مشاوره تلفنی حقوقی که با وکیل دارید، وکیل براساس دانش و تجربه‌هایی که دارد بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد می‌کند. براساس نظرات کاربران که تابحال داشته‌ایم یک مشاوره تلفنی کوتاه با وکیل متخصص دیدگاه‌شان را نسبت به ادامه پرونده حقوقی حتی بدون وکیل بهبود داده است.

در مشاوره تلفنی حقوقی فوری با ثبت درخواست مشاوره‌تان، اولین وکیل در دسترس و متخصص در آن زمینه با شما تماس خواهد گرفت و راهنمایی لازم را به شما ارائه خواهد داد.

دادفران (وکلا) سایت دادپرداز پس از ثبت نام، طی مرحله‌ی اعتبارسنجی مورد ارزیابی و مصاحبه قرار گرفته و اسکن مدارک هویتی و تحصیلی از آن‌ها گرفته خواهد شد. علاوه بر آن، ثبت نام دادفران در سامانه‌ی حقوقی دادپرداز مستلزم پذیرش موافقتنامه‌ای است که مهم‌ترین دغدغه‌های دادخواه (موکل) را مرتفع می‌کند.

وکلا در زمان اخذ مدرک وکالت قسم می‌خورند تا اطلاعات و اسرار موکل خود را جایی منتشر نکند و محرم اسرار وی باشند. با این وجود در صورت هر گونه مشکل سامانه دادپرداز پیگیری‌های لازم  را در اسرع وقت انجام خواهیم داد.

آیا سوالی دارید که در این سوالات نمی‌باشد؟ همین الان از صفحه تماس با ما از دادپرداز بپرسید.

در صورت وجود هر گونه سوال درباره روند مشاوره می‌توانید با پشتیبانی دادپرداز صحبت نمایید.

0938468802802191070543

4 دیدگاه

امیر احمدی 8 مرداد 1399 - 16:15

۷سال برای یه مغازه کار کرده ام به عنوان آشپز بعد بهم قول داد بعد از اینکه کارمند گرفت شراکت می کنم ماهی ۱ میلیون از سال ۹۳ تا الان بهم میداد که می گفت بالاخره مغازه تو هست نه عیدی نه مرخصی حتی ۱ روز ۹ ساعت کار که الان یهو مغازه رو فروخته قرار داد ندارم ولی شاهد دارم که حقوق نمیخواد پرینت گرفتم و بیمه نکرد آیا میشه شکایت کنم حق و حقوق خودمو بگیرم یا نه خیلی حالم بد بی کار شدم خواهشا کمکم کنید پول وکیل ندارم

پاسخ
امیر احمدی 8 مرداد 1399 - 16:18

چیکار کنم

پاسخ
حسین نوروزی 6 آذر 1399 - 03:47

باسلام منو کارفرما ۹۸/۱۲/۳اخراج کرده قردادم تا این تاریخ بود ۹۸/۱۲/۲۹ بود کارفرما عدم نیاز بهم داده به این تاریخ۹۸/۱۲/۲۹همه کارمو کردم رفتم بیمه سابقه در آوردم دیدم برام ۹۸/۱۲/۲بیمه ریخته قبول نکردن گفتن‌ باید تا آخر قرداد بیمه باید پرداخت میکرد.چون.خودش منو اخراج.کرده بعد عدم نیاز هم شرکت بهم داده تا آخر قرداد اما بیمه برام ۲۷روز کم ریخته الان شکایت کردم اداره کار آخر کار من چی میشه

پاسخ
مهدی رحمتی 1 دی 1399 - 11:19

سلام .نزدیک به ۱۱سال هست کارگر خدمات شهر کرج د شیفت شب زباله جمع آوری میکنم کل ۱۱سال را در شیفت شب بودم نمیدانم اگر پیگر شوم به جای میرسد در این ۱۱سال همان حقوقی که هرسال تعریف میشود یعنی پایه حقوق را دریافت کردیم با مزیای دیگرش ولی من ۱۱سال سابقه کار با کسی که تازه وارده این کار شده حقوق یکسان یعنی حق سابقه دریافت نمیکنم نمیدانم در بیمه سختی زیان آور بودم شغلم را رد میکنن یا نه با تشکر راهنمای کنید از کجا شروع کنم باز اود به بیمه برم یا وزارت کار

پاسخ

دیدگاه تان را بنویسید