مشاوره تلفنی با وکیل

مشاوره تلفنی با وکیل

همان‌گونه که در زمان بیماری به پزشک متخصص مراجعه می‌کنیم، زمانی که به مشکل حقوقی همچون طلاق، مهریه، اختلاف با کارفرما، کلاهبرداری و …. برخورد می‌کنیم یا اینکه نیاز به تنظیم قرارداد کاری یا قرارداد فروش خدمات دارید تا بعدا به مشکل برخورد نکنید وکیل خبره در آن زمینه کمک فراوانی به شما خواهد نمود. مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین یا حضوری با وکیل متخصص در حوزه مدنظر، اولین قدم تعامل وکیل و موکل خواهد بود. در این جلسه مشاوره، دادخواه مسئله حقوقی خویش را برای دادفر مطرح می‌نماید و دادفر با توجه به دانش حقوقی و تجربه کاری راهنمایی‌های لازم را به دادخواه می‌نماید. در این زمان هست که دادخواه با ارزیابی مشاوره وکیل تصمیم بر ادامه همکاری با وکیل را می‌گیرد.

هزینه مشاوره حقوقی وکلا

هزینه جلسه مشاوره وکلا با توجه به تجربه کاری، شهرت وکیل و نوع پرونده می‌تواند از 100 هزار تومان تا چند میلیون تومان را در برگیرد. در فرآیند مشاوره حقوقی دادپرداز با تکمیل فرم، پشتیبانی دادپرداز اطلاعات ارسالی شما را بررسی و تماسی با شما خواهد گرفت. این جلسه مشاوره تلفنی حقوقی رایگان بوده و پشتیبانی دادپرداز که مشاور حقوقی می‌باشد موضوع شما را بررسی می‌نماید. اگر با همین جلسه رفع شود که این گفتگو پایان می‌پذیرد، اگر خیر پرونده شما را به وکیل متخصص در آن زمینه ارجاع می‌دهد تا مشاوره و پیگیری پرونده‌تان را انجام دهد. هزینه مشاوره و خدمات حقوقی از این مرحله به بعد با توجه به برآورد هزینه توسط وکیل انجام می‌گیرد.

مشاوره حقوقی آنلاین

در صورتی که تمایل داشته باشید تا مشاوره و خدمات حقوقی توسط وکیل متخصص به صورت حضوری انجام گیرد، زمان جلسه را با وکیل هماهنگ می‌کنید و به دفتر وکالت‌شان مراجعه می‌نمایید. در صورتی هم که به هر دلیلی از جمله اینکه شهر دادخواه و دادفر یکسان نمی‌باشد این جلسه می‌تواند از طریق تماس تلفنی، واتساپ، اسکایپ، گوگل میت و هر ابزاری که دادفر و دادخواه با آن راحت باشند انجام گیرد.