دادپرداز : جذب حقوقدان متخصص

برند خود را بسازید و آنلاین جذب موکل کنید

اگر وکیل، حقوق‌دان یا کارشناس خدمات ثبتی هستید و می خواهید درآمد خود را افزایش دهید، به دادپرداز بپیوندید، صفحه شخصی خود را بسازید، آنلاین پرونده بگیرید و کسب درآمد کنید.

دادپرداز چیست و چگونه کار می کند ؟

سامانه حقوقی دادپرداز پلی است میان متقاضی دریافت خدمات حقوقی (دادخواه) و حقوقدانان برجسته کشور (دادفران) که پس از طی مراحل تایید هویت و تخصص، به جمع ما پیوسته اند. شما می توانید به عنوان حقوقدان در سامانه دادپرداز عضو شده و در پاسخ به سوالات یا درخواست های متقاضیان دریافت خدمات حقوقی، به آن ها پیشنهاد ارائه ی خدمات حقوقی بدهید. مراحل انعقاد قرارداد، روابط مالی و تعاملات دادفران و دادخواهان از طریق سامانه حقوقی دادپرداز انجام شده و پشتیبانان سامانه، در تمام مسیر شما را یاری خواهند کرد.

مراحل انجام کار در دادپرداز
ارجاع پرونده متناسب با تخصص
مذاکره با موکل و ثبت پیشنهاد
انعقاد توافق و واریز پیش پرداخت
انجام کار و دریافت حق الوکاله

مزایای عضویت در دادپرداز

برند خود را بسازید
دادپرداز به شما امکان می‌دهد تا بتوانید با تکمیل رزومه و نمایش سوابق، آثار و فعالیت‌های حرفه‌ای خود، در عرصه‌های تخصصی حقوق، متخصص شناخته شوید.
از دریافت دستمزد خود مطمئن باشید.
با توجه به سیستم ویژه‌ی گروگذاری و آزادسازی وجه در سامانه‌ی دادپرداز، 100% مطمئن خواهید بود که دستمزد خود را مطابق با توافقات صورت گرفته، دریافت خواهید کرد.
خدمات خود را مدیریت کنید.
سامانه حقوقی دادپرداز ابزارهای آنلاین متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاعات پرونده‌ و نحوه‌ی ارائه‌ی خدمت به مراجعین خود را، تجمیع‌شده مدیریت کنید.
در وقت خود صرفه جویی کنید.
دیگر نیاز نیست وقت خود را برای جذب موکل، نیازسنجی وی، معرفی خود، ارائه‌ی اطلاعات به مخاطب و مدیریت پرداخت‌ها صرف کنید. ما فرایندها را آسان و دقیق کرده‌ایم و زمان صرفه‌جویی‌شده‌ی زیادی را به شما هدیه می‌دهیم.
وقتش رسیده که محدودیت های زمان و مکان رو کنار بزنید و با استفاده از فرصت ها، درآمد خود را افزایش دهید.
سوالاتی که معمولا وکلا می پرسند
هزینه استفاده از خدمات سایت برای حقوق دانان چقدر است؟
سامانه دادپرداز اصولا هزینه‌ی خدمات خود را از محل درصدی از حق‌الزحمه‌های وصولی حقوق‌دانان تامین می‌نماید، این درصد در حال حاضر 10% تعیین شده است.
اگر در فرایند کار با دادخواه به اختلاف برخورد کردیم، چگونه رفع اختلاف می‌شود؟
هرگونه اختلاف طرفین در فرایند همکاری توسط هیئت حل اختلاف سایت دادپرداز حل و فصل خواهد شد.
تایید حساب کاربری من چقدر زمان می برد؟
حساب کاربری شما حداکثر ظرف حداکثر 48 ساعت توسط مدیر سایت بررسی و تایید خواهد شد.
برترین حقوق دانان سامانه دادپرداز
به جمع ما بپیوندید
حمید توسلی
محمد جلالی
شهرام بهمدی مقدم
عضویت دادفران

loading...