دادپرداز : آشنایی با تیم دادپرداز

هدف ما آسان تر و ارزان تر کردن دسترسی به خدمات حقوقی برای شماست

ایده شکل گیری دادپرداز

ایده شکل گیری دادپرداز کجا شکل گرفت؟

به دلایل متعددی زیست بوم ارائه خدمات حقوقی در ایران دچار اشکالات اساسی است. این اشکالات باعث شده تا دسترسی به خدمات حقوقی با کیفیت و با قیمت مناسب برای عموم شهروندان امکان پذیر نباشد. دغدغه ایجاد بستری برای بهبود کیفیت و کاهش قیمت و افزایش دسترسی پذیری عموم شهروندان به خدمات حقوقی باعث شکل گیری و آغاز دادپرداز توسط مهدی فریمانی و سعید نجات زادگان شد.

مهدی سالها در حوزه توسعه نرم افزار و کسب و کارهای فناورانه فعالیت کرده بود و بارها با مشکلات ناشی از ناآشنایی به مسائل حقوقی و عدم دسترسی به خدمات حقوقی مواجه شده بود. از سوی دیگر، سعید در حال طی کردن دوره دکترای حقوق بود و با وجود تخصص در حوزه حقوق فناوری، آنچنان که باید، نمی‌توانست توسط افرادی که نیاز به خدمات تخصصی حقوق فناوری اطلاعات دارند، شناسایی و به کار گرفته شود.

مهدی در جستجوی یک وکیل خوب توسط یکی از آشنایانش به سعید معرفی شد. مشکل حقوقی مهدی برطرف شد ولی این دغدغه مشترک زمینه ارتباط بیشتر این دو نفر شد. راهکاری که مهدی و سعید به آن رسیدند، یک بستر نرم افزاری به شکل یک پلتفرم دو طرفه بود که با مدل اقتصاد مشارکتی دسترسی به ارائه دهندگان خدمات حقوقی یا دادفران را به کسانی که نیاز به خدمات حقوقی دارند یا دادخواهان، امکان‌پذیر کند. به این ترتیب ایده دادپرداز شکل گرفت.

ماموریت و چشم انداز دادپرداز

ماموریت و چشم انداز دادپرداز

ما در پلتفرم حقوقی دادپرداز تلاش می کنیم با به کارگیری و ترکیب تکنولوژی و دانش حقوقی، با شفاف سازی و ایجاد اعتماد متقابل، فرآیند دریافت خدمات حقوقی را تسهیل کنیم.

آرزو داریم شاهد روزی باشیم که به کمک پلتفرم حقوقی دادپرداز، 20 میلیون خانوار ایرانی بتوانند از خدمات حقوقی باکیفیت و با قیمت مناسب استفاده کنند. امیدواریم تلاش های ما منجر به همگانی شدن فرهنگ آشنایی با حقوق شهروندی ایرانیان شود تا همه مردم در شهرها و روستاهای ایران بتوانند طعم قانون‌مداری را بچشند.

اعضای تیم دادپرداز

ما در دادپرداز با کمک اعضاء با تجربه، و صمیمی و در فضایی پویا و با انرژی در تلاشیم تا با طراحی و ارائه خدمات با کیفیت، تجربه ای شیرین و لذت بخش از دریافت خدمات حقوقی برای کاربرانمان خلق کنیم.

مهدی فریمانی
سعید نجات زادگان
امیر حسین عدالتی
محمد قمری
حمیدرضا عقیقی
لیلا نوروز پیمان
شیما ادیب پارسا
زهرا ملانوروزی
فاطمه ملانوروزی
محمد امین شریفی

loading...