دادپرداز : آشنایی با تیم دادپرداز

هدف ما آسان تر و ارزان تر کردن دسترسی به خدمات حقوقی برای شماست

ایده شکل گیری دادپرداز کجا شکل گرفت؟

ایده شکل گیری دادپرداز کجا شکل گرفت؟

مهدی سالها در حوزه توسعه نرم افزار و کسب و کارهای فناورانه فعالیت کرده بود و بارها با مشکلات ناشی از ناآشنایی به مسائل حقوقی و عدم دسترسی به خدمات حقوقی مواجه شده بود. از سوی دیگر، سعید در حال طی کردن دوره دکترای حقوق بود و با وجود تخصص در حوزه حقوق فناوری، آنچنان که باید، نمی‌توانست توسط افرادی که نیاز به خدمات تخصصی حقوق فناوری اطلاعات دارند، شناسایی و به کار گرفته شود.

مهدی در جستجوی یک وکیل خوب توسط یکی از آشنایانش به سعید معرفی شد. مشکل حقوقی مهدی برطرف شد ولی این دغدغه مشترک زمینه ارتباط بیشتر این دو نفر شد. راهکاری که مهدی و سعید به آن رسیدند، یک بستر نرم افزاری به شکل یک پلتفرم دو طرفه بود که با مدل اقتصاد مشارکتی دسترسی به ارائه دهندگان خدمات حقوقی یا دادفران را به کسانی که نیاز به خدمات حقوقی دارند یا دادخواهان، امکان‌پذیر کند. به این ترتیب ایده دادپرداز شکل گرفت

ماموریت و چشم انداز دادپرداز

ماموریت و چشم انداز دادپرداز

ما در پلتفرم حقوقی دادپرداز تلاش می کنیم با به کارگیری و ترکیب تکنولوژی و دانش حقوقی، با شفاف سازی و ایجاد اعتماد متقابل، فرآیند دریافت خدمات حقوقی را تسهیل کنیم.

اعضای تیم دادپرداز

ما در دادپرداز با کمک اعضاء با تجربه، و صمیمی و در فضایی پویا و با انرژی در تلاشیم تا با طراحی و ارائه خدمات با کیفیت، تجربه ای شیرین و لذت بخش از دریافت خدمات حقوقی برای کاربرانمان خلق کنیم.

مهدی فریمانی
سعید نجات زادگان

loading...