دادپرداز چگونه کار می کند

اگر نیاز به خدمات حقوقی دارید، کافی است:

1.  درخواست خود را به سادگی ثبت کنید.

شما با استفاده از سیستم ثبت درخواست دادپرداز، خواسته‌ی خود را بطور آسان و دقیق مشخص می‌کنید. دادپرداز بر اساس اطلاعات ارائه شده، نوع دقیق خدمت مورد درخواست شما را تعیین می‌کند.

* خدمات دادپرداز برای متقاضیان خدمات حقوقی کاملاً رایگان است.

2. با وکلا و حقوق‌دانان گفتگو کنید و از آن‌ها پیشنهاد بگیرید.

وکلا و حقوق‌دانان متخصص و مجربی که با دقت و وسواس شناسایی و انتخاب شده‌اند، درخواست شما را مشاهده و در صورت تمایل، برای حل درخواست شما پیشنهاد ارائه می‌کنند. هر پیشنهاد شامل جزئیاتی نظیر راه حل مشکل، دستمزد، تخمین هزینه‌های انجام کار و مدت زمان انجام آن است.

 3. متناسب با شرایط خود یکی از پیشنهادها را انتخاب کنید.

شما می‌توانید سوابق تحصیلی، شغلی و کاری وکلا و حقوق‌دانانی که به شما پاسخ داده‌اند را مشاهده کرده و از طریق چت متنی، با آن‌ها گفتگو کنید. در نهایت، شما با لحاظ رزومه‌ی حقوق‌دانان و جزئیات پیشنهادها، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید و با گروگذاری قسط اول دستمزد، آن‌ها را به خدمت می‌گیرید.

*هیچ تعهدی برای انتخاب پیشنهادها از جانب شما وجود ندارد.

* شما دستمزد حقوق‌دان را مرحله به مرحله پرداخت می‌کنید.

* وجوه پراختی شما نزد سامانه گروگذاری می‌شود و با اعلام رضایت 100% شما، به حقوق‌دان پرداخت می‌شود.

4. بطور منظم از پیشرفت کار مطلع شوید. 

حقوق‌دان همواره آخرین اقدامات انجام شده برای شما را در سامانه ثبت کرده و شما را از روند انجام کار مطلع می‌کند. ارسال گزارش اقدامات، گزارش هزینه‌ها، مستندات، تنظیم قرار ملاقات حضوری و یا مکالمه تلفنی از طریق سامانه دادپرداز انجام شده و 24 ساعته در دسترس شماست.

* فرایند همکاری شما با حقوق‌دان، شفاف، آسان و استاندارد طراحی شده است.

5. در صورت رضایت 100%، اتمام پروژه را اعلام کنید تا تسویه حساب نهایی با حقوق‌دان انجام شود.

در صورتی که درخواست شما با موفقیت انجام شد، رضایت خود را اعلام کرده و با وکیل یا حقوق‌دان خود تسویه حساب کنید. در نهایت با ثبت امتیاز و اعلام نظر خود در مورد دادپرداز و حقوق‌دان، به سایرین کمک می کنید تا بهترین حقوق‌دانان کشور را بشناسند و به این ترتیب، فضای رقابتی ارائه خدمات حقوقی را توسعه دهید. 

loading...