ما کیفیت خدمات و رضایت شما را تضمین می‌کنیم

ما کیفیت خدمات وکلا را تضمین می‌کنیم و تا حصول نتیجه همراه شما هستیم

درخواست خود را ثبت کنید

آرامش خیال و اطمینان از حصول نتیجه امور حقوقی دغدغه ی بزرگی است و ما کاملا این موضوع را درک کرده ایم و تضمین می کنیم.

تضمین کیفیت

دادپرداز کیفیت بالای خدمات حقوقی وکلا و حقوق‌دانان خود را تضمین می کند.

ما سوابق علمی و تجربی حقوق‌دانان و وکلایی که قصد پیوستن به جمع دادفران دادپرداز را داشته باشند، با دقت بررسی کرده و تنها دادفرانی را می پذیریم که بتوانند با ارائه خدمات با کیفیت، رضایت 100% متقاضیان دریافت خدمات حقوقی را جلب کنند.

شما پس از ثبت درخواست خود در دادپرداز، پیشنهادات متعددی از وکلا و حقوق‌دانان (دادفران) برجسته‌ی کشور دریافت نموده و به شکل شفاف، ضمن مقایسه‌ سوابق کاری و علمی دادفران، از میزان دقیق دستمزد، هزینه‌های انجام کار و مراحل پرداخت آن‌ مطلع شده و به انتخاب بهترین پیشنهاد خواهید پرداخت. با توجه به استفاده از سیستم مالی گروگذاری-آزادسازی در دادپرداز، شما صرفاً در صورت رضایت 100% از خدمات دادفر، اجازه‌ آزادسازی وجه و انتقال آن به حساب وی را خواهید داد و در صورت عدم رضایت کافی، تا رسیدن به رضایت کامل یا اعلام نظر کارشناس حل اختلاف، وجه نزد دادپرداز به امانت خواهد ماند.

تضمین کیفیت خدمات حقوقی

چرا تضمین کیفیت برای ما مهم است؟

از دید ما، مهم‌ترین مسئله در ایجاد یک تجربه‌ی کاربری لذت‌بخش برای شما، کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط دادفران به دادخواهان است. به همین دلیل، ما با ارائه توافقنامه‌ی تضمین کیفیت، خود را ملزم می دانیم تا با استفاده از سیستم گروگذاری-آزادسازی خود، همواره رضایت 100% شما را جلب نماییم.

loading...