با سلام. من مشغول کار در شرکتی بودم. چندی پیش شرکت دیگری که با شرکت خودم رقیب بود ازم درخواست کردند که بهشون کمک کنم و من هم به اشتباه کمک کردم. 
الان شرکتی که توش کار می‌کردم متوجه شدن و چون با اون...

با سلام. من مشغول کار در شرکتی بودم. چندی پیش شرکت دیگری که با شرکت خودم رقیب بود ازم درخواست کردند که بهشون کمک کنم و من هم به اشتباه کمک کردم. الان شرکتی که توش کار می‌کردم متوجه شدن و چون با اون شرکت مشکل داشتند از من و اون شرکت شکایت کردند. الان من نمیدونم باید چیکار کنم؟ رفتم باهاشون صحبت کردم و کل ماجرا را براشون توضیح دادم و اعتراف کردم و امضا کردم که اشتباه کردم، ولی میگن باید بری دادگاه و جریمه نقدی بشی و درضمن باهامون همکاری کنی که از اون شرکت دیگه هم شکایت کنیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

4 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 4 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریسلام و وقت بخیر. پاسخ درست و کامل به سوال شما نیازمند مطالعه قرارداد بین شما و شرکت ها و آگاهی از نوع همکاری شما با هر کدام است. اما بطور کل، اصولا همکاری یک کارمند با شرکت رقیب بلامانع است، مگر اینکه پای قرارداد یا شرط عدم افشا یا عدم رقابت در میان باشد. در اینصورت باید آن شرط یا قرارداد هم بررسی شود تا مشخص گردد که آیا نقض آن قرارداد اتفاق افتاده است یا خیر. از مشاوره یک وکیل دارای تحصیلات بالا برای بررسی دقیق تر موضوع و ارائه راهکار کمک بگیرید.

1401-05-20 01:44:06
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...