درود و ارادت . در دعوای دو نفر به جهت برقراری مصالحه و وصول طلب بنده امین اموالی شدم که در ازای عدم پرداخت طلب به طلبکار اموال رو واگذار کنم . در سررسید تعیین شده امکان پرداخت مهیا نشد و با حضور طلبکا...
ناشناس

درود و ارادت . در دعوای دو نفر به جهت برقراری مصالحه و وصول طلب بنده امین اموالی شدم که در ازای عدم پرداخت طلب به طلبکار اموال رو واگذار کنم . در سررسید تعیین شده امکان پرداخت مهیا نشد و با حضور طلبکار اموالی قریب به معادل دو سوم ارزش ریالی طلب ایشان تحویل و رسید و صورتجلسه شد . الباقی اموال رو فرصت مجدد دادند تا بدهکار ظرف 10 روز بفروشد و الباقی طلب رو نقدا و یا الباقی اموال رو تحویل دهد . پس از گذشت 10 رو طرفین دعوا ضمن مذاکراتی با هم توافقاتی شفاهی داشته که طلبکار در سررسید ده روز حضورا مراجعه نکرده و مدام هم به من میگفت جنس به درد من نمیخوره بفروشید پول به من بدید . حالا باز بین طرفین دعوا مشکل بوجود آمده و در این میان از من به جرم خیانت در امانت شکایت کرده . با توجه به اینکه در مراجعه اول بنده أموال رو تحویل دادم و تا تاریخ شکایت اصلا طلبکار مراجعه نکرده که من الباقی اموال رو تحویل بدم . ضمناً طلبکار در جریان جزئیات تغییر و تحول کامل جابجایی هد و تغییر احتمالی دفتر کار و اتمام قرارداد اجاره دفتر بوده و حالا مدعی شده . جرم خیانت در امانت در خصوص بنده جاری است ؟

2 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 6 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، متاسفانه بخشی از سوال شما، بالاخص انتهای آن، به علت غلط‌های املایی و نگارشی متعدد قابل فهم نیست، اما بر اساس آنچه از سوال شما برداشت شد، با توجه به اینکه صورتجلسات مکتوب وجود داشته و بر اساس آن‌ها، وفق توافق طرفین عمل کرده‌اید، سوء نیتی در شما مشاهده نمی‌شود و به علت عدم وجود رکن معنوی جرم، اتهام بی مورد می‌باشد. پاسخ دقیق‌تر نیازمند مشاوره است. موفق باشید.

1397-12-21 16:58:41
مشاهده رزومه وکیل ثبت درخواست اختصاصی

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...