سلام و وقت بخیر خانمم مهریه گذاشت اجرا و منم اعسار دادم و چون شغلی ندارم و فعلا بیکارم و تنها به دلیل اینکه خودرویی به قیمت حدود ۳۰۰ میلیون بنامم بود که ۵ ماه قبل از اجرای مهریه توسط همسرم به پدرم باب...
ناشناس

سلام و وقت بخیر خانمم مهریه گذاشت اجرا و منم اعسار دادم و چون شغلی ندارم و فعلا بیکارم و تنها به دلیل اینکه خودرویی به قیمت حدود ۳۰۰ میلیون بنامم بود که ۵ ماه قبل از اجرای مهریه توسط همسرم به پدرم بابت گرفتن یک دانگ منزل از ایشان به ایشان انتقال داده بودم و حتی شکایت های فرار از دین و همچنین ابطال سند و بطلان معامله همسرم از اینجانب راهی به جایی نبرد و دادخواستش همگی رد شد حتی تجدید نظر هم همینطور . دادگاه خانواده فقط بهمین دلیل ۲۰ سکه یکجا و هر ۴ ماه یک سکه برایم صادر نمود و بدلیل نداشتن این مقدار یکجا تعدیل رد کردم و در همین حین با جلب مرا به زندان انداختن و پس از مرخصی تعدیل اینجانب رد شد و حتی بعد باز هم تعدیل دادم ولی باز هم رد شد و الان در مرخصی زندان بدلیل کرونا هستم چگونه میتوانم این تعداد سکه را نیز قسطی کنم تا هم بتوانم پرداخت کنم و هم زندانی نشوم ؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

3 هفته پیش
2 پاسخ 2 نظر 48 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالویدا نجفی
ویدا نجفی

کارآموز وکالتبا سلام
مجدداً دادخواست تعدیل پیش پرداخت مهریه را ثبت کنید اما باید برای دادگاه محرز شود که توانایی پرداخت یکجا مهریه را ندارید . برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید .

1399-02-22 02:41:44
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...