همسایه طبقه بالاییمون بدون هیچ دلیلی به اهالی ساختمان فحش میده و با ایجاد سر و صدا در وقت های نا متعارف و عربده کشی باعث سلب آسایش از اهالی ساختمان شده.

شیشه به سمت بالکن و پارکینگ پرت میکنه و...

با...

همسایه طبقه بالاییمون بدون هیچ دلیلی به اهالی ساختمان فحش میده و با ایجاد سر و صدا در وقت های نا متعارف و عربده کشی باعث سلب آسایش از اهالی ساختمان شده. شیشه به سمت بالکن و پارکینگ پرت میکنه و... با جمع کردن استشهاد از همسایه ها و نوشتن صورتجلسه توسط پلیس ازش شکایت کردیم. حکم هم براش اومد که تا یک تارخ مشخصی باید خودشو به پزشکی قانونی معرفی کنه که مشخص بشه از لحاظ روانی مشکل داره یا نه. ولی متاسفانه نه خودش مراجعه کرد و نه زمانی که حکم دادگاه میاد در رو باز میکنه. این قضیه بیش از ۵ ماهه که ادامه داره و متاسفانه اونقدرآزاردهنده است که یکی دیگه از همسایمون خانوادگی ترک منزل کردن که آسایش داشته باشن. آیا امیدی وجود داره که کاری بشه کرد؟ چون مدام ایشون در رو روی هیچ ماموری و کسی که ابلاغیه رو میاره باز نمیکنه.

1 سال پیش
2 پاسخ 2 نظر 26 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام.
دادخواه محترم شما میتوانید با شکایت توهین و فحاشی و ایجاد مزاحمت و در صورت عدم توجه به اخطاریه های دادسرای محل رسیدگی به جرم حکم‌جلب همسایه اتان را بگیرید.
در هرصورت برای گرفتن‌مشاوره ی بهتر است مشاوره با وکیل متخصص در این زمینه داسته باشید.

1399-03-31 16:01:53
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...