سلام. وقت بخیر
من با تصاویر سه تا خانوم که در پیج اینستاگرام خودشون قرار داده بودن و بنده اونها رو فالو کرده بودم، سه تا پیج فیک ساختم.به صورتیکه فقط عکس خانم ها را در پیج گذاشته بودم و اسامی پیج ها و...

سلام. وقت بخیر من با تصاویر سه تا خانوم که در پیج اینستاگرام خودشون قرار داده بودن و بنده اونها رو فالو کرده بودم، سه تا پیج فیک ساختم.به صورتیکه فقط عکس خانم ها را در پیج گذاشته بودم و اسامی پیج ها وجود خارجی نداشتن و متعلق به شاکی ها یا کس دیگری نبود. که علیه بنده شکایت کردن و دادگاه رفتم. اتهاماتی که برای من در پرونده ذکر شده و در دادگاه بدوی براشون حبس و جریمه در نظر گرفته شده این موارد هستند: 1. جعل رایانه ای از طریق گذاشتن تصاویر شکات بر پروفایل ساخته خود 2. دسترسی غیرمجاز به سامانه های رایانه ای 3.انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی و برای هر کدام حداکثر مجازات رو طبق قانون لحاظ کردن. سوال من اینه که آیا این اتهامات برای این جرم بنده درست اعمال شده و اینکه میتوانم در دادگاه تجدید نظر نسبت به این اتهامات از خودم دفاع کنم?

12 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 45 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمیثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام. به نظر من مورد یک و به خصوص دو اصلا صدق نمی کند و در مورد سوم هم می توان دفاع مناسبی داشت و حکم برائت گرفت. پیشنهاد می شود با توجه به تخصصی بودن موضوع حتما از وکیل استفاده نمایید و در صورت عدم استطاعت مالی از دادگاه بخواهید برای شما وکیل تسخیری تعیین شود.

1399-07-02 19:38:58
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...