باسلام
تاریخ تولد فرزندم ۱۳۹۲/۴/۱۵ میباشد و حضانت تا هفت سالگی بابنده است منظور از هفت سالگی ،رسیدن ب هفت سالگی است یا باید هفت سال پر شود.
تا چه تاریخی حضانت بچه بامن است ونیازی ب مراجعه  مجدد به داد...

باسلام تاریخ تولد فرزندم ۱۳۹۲/۴/۱۵ میباشد و حضانت تا هفت سالگی بابنده است منظور از هفت سالگی ،رسیدن ب هفت سالگی است یا باید هفت سال پر شود. تا چه تاریخی حضانت بچه بامن است ونیازی ب مراجعه مجدد به دادگاه ندارم؟

5 سال پیش
2 پاسخ 0 نظر 165 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال





با سلام
با توجه به تفاسیر فقهی و قضایی ماده1169قانون مدنی،مراد،رسیدن به سن7سالگی است نه اتمام آن. بنابر این 7سال و یک روز،مبدا شروع حضانت توسط پدر است.همچنین نیازی به مراجعه شما به دادگاه نمی باشد و اقدام در این زمینه بر عهده پدر است.
موفق باشید.

1398-07-08 17:55:37
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...