باسلام آیابعدازقطعیت یافتن حکم تمکین اگرزوج به شعبه بدوی مراجعه کنه ودرخواست اجرای رأی تمکینوبده به زوجه ازطریق سامانه ثناابلاغ میشه؟؟ممنون

باسلام آیابعدازقطعیت یافتن حکم تمکین اگرزوج به شعبه بدوی مراجعه کنه ودرخواست اجرای رأی تمکینوبده به زوجه ازطریق سامانه ثناابلاغ میشه؟؟ممنون

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 115 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال





با سلام
نظر به ماده9قانون ابلاغ الکترونیک،علی الاصول ابلاغ می گردد.
مستدام باشید.

1398-09-07 23:23:39
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...