سلام وقت بخیر من از همسرم وکالت طلاق دارمو تمدید گذرنامه و خروج از کشور را به من داده اند  و ایشون در قسمتی از وکالتنامه ذکر کردن تعیین و تکلیف فرزندان و قبول حضانت سرپرستی و مراقبت و نگهداری آنان با...
ناشناس

سلام وقت بخیر من از همسرم وکالت طلاق دارمو تمدید گذرنامه و خروج از کشور را به من داده اند و ایشون در قسمتی از وکالتنامه ذکر کردن تعیین و تکلیف فرزندان و قبول حضانت سرپرستی و مراقبت و نگهداری آنان با رعایت تمامی اختیارات مندرج در مواد 35 و 36 قانون آیین دادرسی مدنی ، آیا میتوانم برای فرزندم که پسر هست گذرنامه بگیرم و او را خارج کنم ؟ البته اختیاراتی که در وکاتنامه داده اند زیاد است ولی برایم مهم است آیا گرفتن گذرنامه و خروج از کشور و حتی کلا سرپرستی و حضانت پسرم با من خواهد بود ؟ سپاسگزارم

7 روز پیش
1 پاسخ 1 نظر 6 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال



نگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی

کارشناس ارشد حقوق



با سلام
حضانت فرزند تا سن7سالگی با مادر و پس از آن به عهده پدر می باشد.چنانچه طی وکالت نامه حضانت را حسب توافق به شما واگذار کرده باشند،قانونی و نافذ است و امکان عزل وکالت نیز بزای زوج محترم محفوظ می باشد.لکن؛نظر به ماده18قانون گذرنامه چنانچه حضانت نیز با شما باشد،تا سن18سالگی اذن پدر برای خروج از کشور فرزند الزامی است ونمی توان فرزند را از کشور خارج کرد.
شاد باشید.

1398-09-14 07:48:06
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...