میزان اجرت المثل بیست سال زندگی مشترک چقدر است(بیش از۲۰میلیون)خواهد بود؟که به دادگاه  خانواده دادخواست ارائه دهم؟

میزان اجرت المثل بیست سال زندگی مشترک چقدر است(بیش از۲۰میلیون)خواهد بود؟که به دادگاه خانواده دادخواست ارائه دهم؟

5 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 8435 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام. با توجه به اختلاف نظرهایی که در مورد صلاحیت شورای حل اختلاف در رسیدگی به دعاوی اجرت‌المثل ایام زوجیت مشاهده می‌شود و نیز نظر به اینکه سال‌های زندگی مشترک نسبتا زیاد است و احتمالا اجرت‌المثل بالغ بر بیست میلیون تومان تعیین خواهد شد، بهتر است مطالبه اجرت المثل از دادگاه خانواده صورت بگیرد. خوب است بدانید بطور کل میزان اجرت المثل با نظر کارشناس و با توجه به بررسی عرف و زندگی متشکر طرفین تعیین می‌شود. روز بخیر

1397-11-18 18:34:58
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
لیلی
لیلیسلام من ۲۵ ساله زندگی مشترک داشتم الان هم طلاق میگیریم ودارای ۳ فرزند ۲۲و ۱۹ ۱۳ ساله دارم وضع مالی شوهرم خیلی خوبه حداقل ماهی ۱۵۰ میلیون درآمد داره اجرت المثل در مدت ۲۵ سال زندگی چقدر هست؟

1402-02-18 09:54:30

پاسخ به نظر
ناشناس
ناشناسسلام احتمالا حوالی ۳۰میلیون تومان کار شناس در نظر بگیرند

1402-08-07 23:30:53

پاسخ به نظر
عادل
عادلسلام وقت بخیر، به نظرتون بسیار خنده دار نیست!! سنوات یک کارگر بعد از بیست سال به نرخ روز حساب میشه ولی یک مادر زحمت کش که عمرش رو فدای بچه ها و زندگیش می کنه به نرخ گذشته حساب میشه، واقعا این عدالت قرانی هست؟!!!!!
به خدا قسم بیشتر علت مهاجرتها، مشکلات خانواده ها عدم عدالت در بنیاد قانون است و تااین قانون تغییر نکنه وضعیت خانواده ها نه تنها تغییر نمیکنه بلکه بدتر از این هم میشه، چون زنان امروز مثل زنان گذشته فکر نمی کنند.

1402-02-28 19:26:20

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...