سلام.یک راهی هست که زوج طلاق بده؟حاضرم مهریه رو بدم و طلاق بگیرم ولی شوهرم میگه مهریه رو میدم ولی طلاق نمیدم. یه اشتباهی کردم مهریمو اجرا گذاشتم الان لج کرده چون پول داره داره منو اذیت میکنه.از ضمن عق...

سلام.یک راهی هست که زوج طلاق بده؟حاضرم مهریه رو بدم و طلاق بگیرم ولی شوهرم میگه مهریه رو میدم ولی طلاق نمیدم. یه اشتباهی کردم مهریمو اجرا گذاشتم الان لج کرده چون پول داره داره منو اذیت میکنه.از ضمن عقد 2بار یک بار برای نفقه اقدام کردم برای طلاق رد شد برای سوء اخلاق هم رد شد.چیکار کنم؟

2 سال پیش
2 پاسخ 2 نظر 537 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالزینب ایمانی
زینب ایمانی

کارآموز وکالتسلام
شما یا باید یکی از شروط دوازده گانه عقدنامه را به اثبات برسانید و یا عسرو حرج خود را که در این مورد بسیار سختگیری میشود و به راحتی با طلاق موافقت نمیکنند.و عسر و حرج یعنی به وجود آمدن وضعیتی که ادامه‌ی زندگی را برای زوجه با مشقت همراه ساخته و تحمل آن مشکل باشد.

1399-01-06 10:08:12
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
سپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام .
عسر و حرج خود را به این معنی که ادامه ی زندگی با همسرتان برای شما مقدور نمی باشد باید در دادگاه اثبات شود اگر بتوانید این اکراه را به اثبات رسانده و برای قاضی محرز شود میتوانید با بخشیدن مهریه خود را مطلقه نمایید . حتما در این خصوص گرفتن وکیل و مشاوره با وکیل به شما برای رسیدن به خواسته تان کمک خواهد کرد.

1399-01-06 14:23:52
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...