سلام.یک راهی هست که زوج طلاق بده؟حاضرم مهریه رو بدم و طلاق بگیرم ولی شوهرم میگه مهریه رو میدم ولی طلاق نمیدم. یه اشتباهی کردم مهریمو اجرا گذاشتم الان لج کرده چون پول داره داره منو اذیت میکنه.از ضمن عق...
ناشناس

سلام.یک راهی هست که زوج طلاق بده؟حاضرم مهریه رو بدم و طلاق بگیرم ولی شوهرم میگه مهریه رو میدم ولی طلاق نمیدم. یه اشتباهی کردم مهریمو اجرا گذاشتم الان لج کرده چون پول داره داره منو اذیت میکنه.از ضمن عقد 2بار یک بار برای نفقه اقدام کردم برای طلاق رد شد برای سوء اخلاق هم رد شد.چیکار کنم؟

1 هفته پیش
2 پاسخ 2 نظر 21 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالزینب ایمانی
زینب ایمانی

کارآموز وکالتسلام
شما یا باید یکی از شروط دوازده گانه عقدنامه را به اثبات برسانید و یا عسرو حرج خود را که در این مورد بسیار سختگیری میشود و به راحتی با طلاق موافقت نمیکنند.و عسر و حرج یعنی به وجود آمدن وضعیتی که ادامه‌ی زندگی را برای زوجه با مشقت همراه ساخته و تحمل آن مشکل باشد.

1399-01-06 10:08:12
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
سپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام .
عسر و حرج خود را به این معنی که ادامه ی زندگی با همسرتان برای شما مقدور نمی باشد باید در دادگاه اثبات شود اگر بتوانید این اکراه را به اثبات رسانده و برای قاضی محرز شود میتوانید با بخشیدن مهریه خود را مطلقه نمایید . حتما در این خصوص گرفتن وکیل و مشاوره با وکیل به شما برای رسیدن به خواسته تان کمک خواهد کرد.

1399-01-06 14:23:52
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
#کرونا_را_شکست_میدهیم
با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات جدی بوجود آمده برای مردم شریف ایران، دادپرداز جهت همدردی و حمایت از اقشار آسیب‌دیده، تا پایان سال مشاوره‌های تلفنی خود را به شکل رایگان ارائه می‌نماید.
loading...