سلام خسته نباشید
چطور میشه سفته برای استخدام ارائه کرد و خیالمون راحت باشه که کارفرما نتونه از سفته به ناحق استفاده کنه؟ خب مسلما سفته رو داریم برای تضمین خودمون و درست انجام دادن کارمون به همراه نگهد...
نجم زاده

سلام خسته نباشید چطور میشه سفته برای استخدام ارائه کرد و خیالمون راحت باشه که کارفرما نتونه از سفته به ناحق استفاده کنه؟ خب مسلما سفته رو داریم برای تضمین خودمون و درست انجام دادن کارمون به همراه نگهداری درست از وسایل میدیم دیگه ولی من بارها شنیدم که کارفرماهایی بودن که با همون سفته به ناحق اقدام کردن بر علیه فردی که داره براشون کار میکنه.به همین خاطر من هرجا برای کار میرم و سفته یا چک میخوان نمی‌پذیرم. چیکار باید کرد تا به هیچ عنوان نشه از اون سفته سوء استفاده کرد؟

1 هفته پیش
2 پاسخ 2 نظر 7 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام.
به هیچ عنوان سفته ی سفید ندهید و داخل ان حتما بنویسید ضمانت حسن انجام کار و حتما از سفته کپی تهیه نمایید در این صورت اگر کارتان را درست انجام بدهید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

1399-01-06 16:06:08
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
محمد سجاد بقائی اردستانی
محمد سجاد بقائی اردستانی

وکیل پایه یک دادگستریسلام در سفته قید کنید به منظور تضمین حسن انجام کار محوله به اینجانب پس از رای کارشناس مرضی الطرفین

1399-01-10 11:03:52
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
#کرونا_را_شکست_میدهیم
با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات جدی بوجود آمده برای مردم شریف ایران، دادپرداز جهت همدردی و حمایت از اقشار آسیب‌دیده، تا پایان سال مشاوره‌های تلفنی خود را به شکل رایگان ارائه می‌نماید.
loading...