سلام خسته نباشید.برادرم به خاطر مهریه و نفقه سه سال زندان بوده و چند ماهه با سند ازاده .حاصل ازدواجشون یه پسر بچه چهار ساله ست.همسرش طلاق یکطرفه گرفت و حضانت پسر و بعد از آزادی به برادرم واگذار کرده.ا...

سلام خسته نباشید.برادرم به خاطر مهریه و نفقه سه سال زندان بوده و چند ماهه با سند ازاده .حاصل ازدواجشون یه پسر بچه چهار ساله ست.همسرش طلاق یکطرفه گرفت و حضانت پسر و بعد از آزادی به برادرم واگذار کرده.الان خواستم ببینم ایا پدرمون که جد پدری بچه محسوب میشه میتونه سرپرستی بچه رو از بردارم بگیره،البته برادرم با رضایت کامل خودش میخواد که سرپرستی بچشو به پدرمون بده،ایا شدنیه و اگه شدنیه چکار باید بکنیم؟؟؟

1 سال پیش
1 پاسخ 2 نظر 36 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالویدا نجفی
ویدا نجفی

کارآموز وکالتبا سلام
تا زمانی که برادرتون آزاد شوند سرپرستی کودک با ولی قهری ایشان (پدر بزرگ)میباشد و ایشان میتواند کودک را نزد خود نگهداری کند، در خصوص مهریه نیز میتوانند دادخواست اعسار و تقسیط محکوبه ثبت کنند اگر ایشان برایشان ممکن نیست میتواند وکیل بگیرند که دعوی اعسار ایشان را ثبت و پیگیری کند برای مشاوره و اخذ وکیل میتوانید تماس بگیرید.

1399-03-09 03:06:25
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
ناشناس
ناشناسسلام.سه سال زندان به جهت مهریه و نفقه .خوب ایشان میتوانند دارخواست اعسار دهند و مهریه ایشان اقساطی شود و دیگر به زندان باز نگردد.زندان بابت نفقه به اتمام رسیده؟ اگر مثبت است به جهت نفقه معوقه حبس بوده یا ترک انفاق و چند سال؟

1399-03-09 10:44:19

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...