سلام.من میخام عقد کنم ولی خانم مورد نظر کار اموز وکالت میخواند به همین جهت نمیخام مهریه هم بیشتراز 14سکه باشه چون میترسم ازش. ولی خانم قبول نکرده من هم قیدشو زدم که خانم الان پیامک داده که راضیه با 14...

سلام.من میخام عقد کنم ولی خانم مورد نظر کار اموز وکالت میخواند به همین جهت نمیخام مهریه هم بیشتراز 14سکه باشه چون میترسم ازش. ولی خانم قبول نکرده من هم قیدشو زدم که خانم الان پیامک داده که راضیه با 14سکه ولی حق طلاق را هم میخاد به نظر شما من این کار را انجام بدم؟یعنی میتونه با گرفتن حق طلاق با یک مشکل هم به راحتی طلاق بگیره هم مهریه؟ کمکم کنید لطفا نظر شما چیه؟

2 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 17 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام.
دادخواه محترم اگر به صرف تعداد سکه حاضر به منصرف شدن از ازدواج به طور کلی هستید ایت ازدواج پایه و اساس محکمی نخواهد داشت. چرا که شما همچنان از این ازدواج میترسید . بنابراین توصیه این هست که اگر هم منجر به ازدواج هم میخواهد بشود با تایید مشاورین متخصص در این زمینه شود.
در خصوص وکالت در طلاق بله با دادن وکالت در طلاق زوجه میتواند بنا به صلاحدید خود خود را مطلقه نماید که این حق هم برای شما قانون‌گذار گذاشته است و مانع از ایفای حق قانونی شما نخواهد شد.
موفق باشید.

1399-03-13 18:18:02
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...