سلام خانم بنده رفته دفترخانه و از اونجا درخواست مهریه را کرده من هم بعد از آن درخواست الزام به تمکین داده ام الان یه هفته ای میشه، خب الان باید چیکار کنم؟ از کجا پیگیری کنم. ایشون به حرف پدرشون گوش می...

سلام خانم بنده رفته دفترخانه و از اونجا درخواست مهریه را کرده من هم بعد از آن درخواست الزام به تمکین داده ام الان یه هفته ای میشه، خب الان باید چیکار کنم؟ از کجا پیگیری کنم. ایشون به حرف پدرشون گوش میده و به حرف من اصلا گوش نمیده، بدون اجازه من همه کار میکنه، حتی مهمانی های خودشون هم پدرش بدون اجازه من او را میبرد. در زمان هایی که در منزل هم هست به هیچ کار منزل رسیدگی نمیکند، کلا خانواده خودش مهمتر از زندگی با من هست. 6 سال تمام به همین شکل زندگی کرده و الان هم درخواست مهریه کرده و رفته خانه پدری خودش. من الان درخواست الزام به تمکین زدم و یه هفته از این درخواست گذشته باید چکار کنم؟ چون ایشون قست زندگی نداره و فقط میخواد اذیت کنه تا من هم مهریه و هم نفقه رو بهش بدم و طلاق هم بدم.

1 سال پیش
1 پاسخ 3 نظر 20 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالناشناس
ناشناسسلام وعرض ادب.
دادخواست الزام تمکین بدهید و منتظر ابلاغیه باشید و قبل از دادخواست الزام به تمکین مزل و اثاث را تهیه کنید و به هیچ عنوان به زوجه خود تهدید نکنید و با این شرایط اگر بر نگشته اند ناشزه میشوند و نفقه ایشان قطع البته قبل از دریافت حکم قطعی نشوز مبلغی را در طول هر ماه به حساب ایشان واریز تا گرفتار جرم ترک انفاق نشوید.

1399-04-03 18:33:59

پاسخ به نظر
ناشناس
ناشناسدادخواست الزام تمکین بدهید و منتظر ابلاغیه باشید و قبل از دادخواست الزام به تمکین مزل و اثاث را تهیه کنید و به هیچ عنوان به زوجه خود تهدید نکنید و با این شرایط اگر بر نگشته اند ناشزه میشوند و نفقه ایشان قطع البته قبل از دریافت حکم قطعی نشوز مبلغی را در طول هر ماه به حساب ایشان واریز تا گرفتار جرم ترک انفاق نشوید.

1399-04-03 18:49:14

پاسخ به نظر
سپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام.
دادخواه محترم در خصوص دادخواست الزام به تمکین شما باید منتظر جلسه ی رسیدگی خود باشید.
در خصوص مطالبه ی مهریه همسرتان اگر به صورت یکجا توانایی پرداخت نداشته باشد میتوانید دادخواست اعسار داده تا به صورت اقساط پرداخت نمایید.
و در اخر برای اخد مشاوره ی بهتر مراجعه ی حضوری و یا تلفنی با وکیل متخصص در این زمینه داشته باشید.

1399-04-04 12:36:16
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...