با سلام و خسته نباشید ،بنده حدود چهار ماه و نیم فروشنده شعبه دوم یک لبنیاتی بودم،از تاریخ 14 آبان تا 29اسفند 97،ک شروع با یک قرارداد یکماهه بوده و بیست ملیون سفته ک دادم با ساعت کاری روزی 12ساعت بدون...

با سلام و خسته نباشید ،بنده حدود چهار ماه و نیم فروشنده شعبه دوم یک لبنیاتی بودم،از تاریخ 14 آبان تا 29اسفند 97،ک شروع با یک قرارداد یکماهه بوده و بیست ملیون سفته ک دادم با ساعت کاری روزی 12ساعت بدون مرخصی ،حتی جمعه ها نیمه وقت سرکار بودم ،و حقوق من و توی قرارداد یک میلیون و دویست قید کرده ،با این تفاسیر بنده دیگه نمیتونستم ادامه بدم برای همین طبق چیزی ک خودشون گفته بودن بهشون گفتم ک نمیام و فرداش هم اگهی برا استحدام چاپ کردن ،ک فروشنده پیداکنن جایگزین من بکنند،من بهشون گفتم چه فروشنده پیدا کنید چه نه من تا اخر اسفند بیشتر نیستم هم بشکل پیام و کلامی،حالا ایشون حقوق یک ماه و نیم من رو ندادند و بابت خسارت برداشتن ،من از ایشون شکایت کردم ،هفته ذیگه جلسه اول رو دارم ،میخاستم بدونم آیا قانون از من حمایت میکند؟

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 340 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریدرود، آنچه از گفته‌های شما بنظر می‌رسد اینست که قرارداد شما دارای مغایرت‌هایی با قانون کار بوده و حداقل‌های قانون کار برای کارگر تامین نشده است. به علاوه، رفتار شما در ترک کار نیز احتمالاً غیبت محسوب شود؛ چراکه وفق قانون کار، در قراردادهای دائم باید حداقل 30 روز قبل از ترک کار، استعفای خود را اعلام کرده باشید و پس از گذشت 30 روز امکان ترک کار وجود دارد. در صورتی که غیبت شما محرز شود، کارفرما می‌تواند از مرجع حل اختلاف تقاضای خسارت نماید. به هر حال ابهامات زیادی در قرارداد کار شما و روابط کاری شما وجود دارد که نیازمند بررسی دقیق قرارداد و شنیدن اظهارات شماست. در صورت تمایل درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوره تلفنی با شما برقرار گردد. برقرار باشید.

1398-02-19 08:25:54
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...