با سلام و احترام ، همسر بنده حدود دو هفته اس که از منزل بدون اطلاع بنده از منزل خارج شدن و به خانه ی مادرشان رفته اند در صورتی که نه اختلاف و نه مشکل خاصی بوده است. حالا شرط بازگشت به منزل را زدن سند...
مهدی حسین زاده

با سلام و احترام ، همسر بنده حدود دو هفته اس که از منزل بدون اطلاع بنده از منزل خارج شدن و به خانه ی مادرشان رفته اند در صورتی که نه اختلاف و نه مشکل خاصی بوده است. حالا شرط بازگشت به منزل را زدن سند شش دانگ منزل مسکونی بنده را درخواست نموده اند. سندی که هنوز بنام بنده نخورده و فقط وکالت قطعی آن را دارم. و این درخواست ایشان به غیر از مهریه و مقرری ماهیانه می باشد. بنده موضوع را مشاور خانواده در میان گذاشتم لیکن ایشان ما را دعوت به کلاس های مشاوره و برگشت همسرم با مراجعه و درخواست از ایشان عنوان نمودند. بنده هم دو مرتبه جهت حل و فصل موضوع به منزل مادر خانومم مراجعه و از ایشان درخواست بازگشت به منزل را دادم لیکن ایشان شرط فوق را برای بازگشت به منزل عنوان نمودند. آیا سند زدن خانه به دلیل میزان دوست داشتن کار عاقلانه ای هست؟ و اینکه همسرم خانه را ترک کرده و تمکین نمیکند چه؟ و چه باید کرد؟ ضمن اینکه بابت این کار که مسبوق به سابقه بوده تعهد کتبی نیز قبلا به بنده داده است.

3 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 59 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، پیشنهاد می‌شود در چنین موردی حتماً از کمک مشاوران روانشناسی بهره بگیرید. طلب کردن اموال بیشتر برای ادامه زندگی مشترک در شرایطی که می‌فرمایید بنظر غیرمنطقی است و پیشنهاد می‌گردد به جای چنین اقدامی، با کمک مشاوره‌های روانشناسی زندگی خود را بهبود بدهید. راه‌کارهایی برای الزام زوجه به تمکین و ... وجود دارد که بنظر می‌رسد به عنوان راه حل ‌های نهایی قابل استفاده باشد و به هیچ وجه نباید در استفاده از آن‌ها شتابزده عمل کرد. موفق باشید.

1398-02-21 14:14:12
مشاهده رزومه وکیل ثبت درخواست اختصاصی

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...