سلام 
من حدود ۳ سال پیش با وساطت و معرفی یکی از همکارانم به صندوق قرض الحسنه ای که مدیر آن یکی از آشنایانم بود، زمینه دریافت وام قرض الحسنه ای را برای ایشان فراهم کردم.
در این مدت ایشان متاسفانه به رغ...

سلام من حدود ۳ سال پیش با وساطت و معرفی یکی از همکارانم به صندوق قرض الحسنه ای که مدیر آن یکی از آشنایانم بود، زمینه دریافت وام قرض الحسنه ای را برای ایشان فراهم کردم. در این مدت ایشان متاسفانه به رغم پیگیری های صندوق و من، اقساط را پرداخت نکردند و حالا صندوق از من می خواهد اقساط را بپردازم. من هم چندین قسط را پرداختم. صندوق به من گفت که می تواند چک ضمانتی را که از فرد مزبور گرفته برای پیگیری به من بدهد. قصد دارم از طریق شورای حل اختلاف طرح دعوا کنم. برای شکایت از طریق شورای حل اختلاف باید چطور اقدام کنم؟ آیا باید حتما به محل شورا حضورا مراجعه کنم یا می‌توانم اینترنتی درخواست بدهم؟ به کدام شعبه شورای حل اختلاف باید درخواست بدهم؟ می‌خواهم دادخواست برای ایشان به محل کارشان برود و کسر از حقوقشان را بگیرم.

4 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 65 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبو سلام، جهت ارائه دادخواست به نزدیک‌ترین دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنید تا دادخواست شما ثبت و به شورای حل اختلاف ارسال شود. روز خوش

1402-03-10 03:35:03
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...