سلام. یک نفر بواسطه مشکلات مالی و بدهی که داشتم با وعده ی دریافت وام از شرکتشون برای من، تا به الان حدود 5/5 میلیون از من گرفته و قول مبلغ 20 میلیون تومان رو داده. اما مرتبا امروز و فردا میکنه 2 3 ماه...

سلام. یک نفر بواسطه مشکلات مالی و بدهی که داشتم با وعده ی دریافت وام از شرکتشون برای من، تا به الان حدود 5/5 میلیون از من گرفته و قول مبلغ 20 میلیون تومان رو داده. اما مرتبا امروز و فردا میکنه 2 3 ماهه که سره کارم گذاشته و احساس میکنم که میخواد پول رو بالا بکشه. تنها چیزی هم که ازش دارم یه دست نوشتس که خودم نوشتمو اون امضا کرده و اسمشو پایینش نوشته اما کدملیشو زیرش ننوشته. ولی مسیج های زیادی دارم که ثابت میکنه من این مبالغ رو بهش دادمو خودشم در اون مسیج ها معترف به این موضوع بوده. البته رسید واریز اون مبالغ رو هم دارم. میتونم از راه قانونی ، مبلغی که دادمو ازش پس بگیرم؟ و اگه میشه راهشو بفرمایید ممنون میشم.

2 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 33 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمیثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام. در صورتی که از راه مسالمت آمیز نتوانید مشکل را حل کنید، دست نوشته و مسیج ها می تواند دعوای شما علیه ایشان را اثبات کند. به دلیل مبلغ پایین دعوا، دعوای شما در صلاحیت شورای حل اختلاف خواهد بود.

1398-05-04 04:32:25
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...