محمدجواد محمدیاری
تهران
تهران
لیسانس حقوق
دانشگاه گیلان
2 سال تجربه وکالت
کارآموز وکالت
کانون وکلای دادگستری مرکز
اینجانب محمدجواد محمدیاری متولد 1366 دانش آموخته رشته حقوق در مقطع کارشناسی و رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد. در حال حاضر کارآموز کانون وکلای دادگستری مرکز-شاغل در تهران - قبولی سال 96 با رتبه 40 در آزمون کانون وکلا در تهران. دارای کارت پایان خدمت. مجرد. دارای 7 سال سابقه کار مرتبط با امور حقوقی به شرح ذیل متقاضی همکاری می باشم.
1- در طی دو سال دوران خدمت سربازی با توجه به اینکه افتخار خدمت در قسمت های مختلف نیروی انتظامی را داشتم از جمله سابقه خدمت در کلانتری و آشنایی و تجربه روند تحقیقات مقدماتی نسبت به شکات و متهمین در خصوص پرونده های کیفری و روند اجرای احکام و وظایف ضابطین دادگستری در زمینه های کشف جرم و غیره و همچنین سابقه خدمت در پلیس آگاهی و مواد مخدر و آشنا شدن با روند و نحوه تحقیقات مقدماتی در خصوص رسیدگی به جرایم و اتهامات در صلاحیت آنها و نهایتا آشنایی تجربی با نهاد دادسرا درباره مراحل مقدماتی تحقیقات پرونده های کیفری و احیانا رسیدگی به جرایمی که به صورت مستقیم در دادگاه به آنها رسیدگی می شود.
2- 4 سال سابقه کار در دفتر وکالت و آشنایی با انواع موضوعات مختلف حقوقی و کیفری و روند پیگیری و تشریفات روند رسیدگی نسبت به آنها و پیگیری روند اجرایی پروند های موکلین
3- گذراندن دوره های تخصصی کاربردی در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در زمینه اصول قرارداد نویسی- حقوق کاربردی شرکت ها- حقوق کار و تامین اجتماعی- حقوق مالیات ها- حقوق راجع به اسناد تجاری و بررسی کاربردی حرفه ای قانون صدور چک با توجه به آخرین تغییرات سال 97 -مسائل حقوقی راجع به استارت آپ ها (کسب و کارهای نوپا)
4- فعلا 8 ماه سابقه دوره کارآموزی وکالت در تهران و تاکنون انجام 14 پرونده در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و اجرای ثبت
5- شرکت در جلسات دادرسی و مطالعه پروند های حقوقی و کیفری مختلف و متنوع در راستای انجام تکالیف کارآموزی
6- حضور در اداره معاضدت و انجام مشاوره حقوقی در راستای انجام تکالیف کارآموزی
7- حضور در واحد مشاوره حقوقی کسب و کار های نوپا در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ارائه مشاوره
8- - گذراندن دوره های توجیهی مربوط به حرفه وکالت در دوره های برگزار شده در کانون وکلای دادگستری مرکز
شهر های ارائه خدمت
تهران
آدرس دفتر
تهران. بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی. به سمت شمال. بالاتر از پل نیایش. نبش خیابان شهید اخلاقی۸ساختمان شادی. طبقه دوم. دفتر وکالت
02144859574
سوابق تحصیلی و آموزشی
لیسانس
دانشگاه گیلان ، رشته حقوق
loading...