ادامه...
فعالیت سنگین هم که ایشان مدعی آن هستند حمل چند کیلو بار به طبقات بالای ساختمان بوده در حالیکه بنده ایشان را موظف به حمل آن نکرده و اصلا در جریان این عمل ایشان نبودم و ایشان با میل خود در جهت...

ادامه... فعالیت سنگین هم که ایشان مدعی آن هستند حمل چند کیلو بار به طبقات بالای ساختمان بوده در حالیکه بنده ایشان را موظف به حمل آن نکرده و اصلا در جریان این عمل ایشان نبودم و ایشان با میل خود در جهت کمک به یکی از همکاران خود این کار را انجام داده اند.از طرفی در ساختمان آسانسور موجود بوده که البته در آن ساعت به علت وقت ناهار و .. به مدت یک ساعت تعطیل بوده اما پس از یکساعت کار آسانسور از سر گرفته می شده است.با این تفاسیر میخواستم بدونم چه اتفاقی در انتظار بنده هست و چه تقصیری به عهده این جانب میباشد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 146 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال

با سلام
در حال حاضر وظیفه شما تکمیل فرم حادثه و ارسال آن به اداره کار و سازمان تامین اجتماعی است.از آنجایی که رسیدگی به دعاوی حوادث ناشی از کار،مستلزم مراجعه حادثه دیده به پزشکی قانونی و اخذ گواهی کتبی است و رسیدگی به دعوای مورد نظر،با مراجعه بازرس کار به محل حادثه و تنظیم گزارش بر اساس شواهد و قرائن،مذاکره با شهود حادثه ومطالعه و بررسی پرونده تنظیمی می باشد,لذا پیشنهاد می شود تمامی اظهارات خود را ضمن یک لایحه تنظیم نموده ودر جلسه رسیدگی حضوری،تقدیم دادسرا نمایید.پس از صدور رای،امکان اعتراض برای شما محفوظ بوده و کارشناسی در مرحله تجدیدنظر مستلزم پرداخت هزینه می باشد.
موفق باشید.

1398-06-24 09:24:34
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...