کسی که از ماه سوم توی شرکت مواد غذایی بعنوان ویزیتور استخدام و بیمه کارگری تامین اجتماعی براش رد شده، سنوات و ..... بهش تعلق می‌گیرد یا نه؟

کسی که از ماه سوم توی شرکت مواد غذایی بعنوان ویزیتور استخدام و بیمه کارگری تامین اجتماعی براش رد شده، سنوات و ..... بهش تعلق می‌گیرد یا نه؟

4 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 13 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال



سعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستری



با سلام و احترام، ولو اینکه استخدام شما با مدت معین باشد، مشمول قانون کار هستید و می‌توانید مزایای قانونی را وفق قانون دریافت کنید. در این خصوص نظر شما را به تبصره 4 ماده 7 قانون کار جلب می‌کنم:
"کارفرمایان موظفند به کارگران با قرارداد موقت به نسبت مدت کارکرد، مزایای قانونی پایان‌کار را به مأخذ هر سال یک‌ماه آخرین مزد پرداخت نمایند."
موفق باشید.

1401-05-24 23:43:37
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...