با سلام، سوال من در این خصوص هست به فردی میخواهم اموری را واگذار نمایم که ممکن هست آن فرد از اطلاعاتی که از شرایط کاری و خانوادگی من خواهد داشت سواستفاده کند. چه راهکاری برای گرفتن ضمانت پیشنهاد می‌کن...
ناشناس

با سلام، سوال من در این خصوص هست به فردی میخواهم اموری را واگذار نمایم که ممکن هست آن فرد از اطلاعاتی که از شرایط کاری و خانوادگی من خواهد داشت سواستفاده کند. چه راهکاری برای گرفتن ضمانت پیشنهاد می‌کنید؟ مثلا آیا صرف گرفتن سفته در مبالغ بالا این ضمانت را ایجاد می‌کند؟ واضح تر بپرسم، آیا صرف داشتن سفته از یک فرد می‌تواند او را مجبور به پرداخت وجه سفته نماید یا از سوی مراکز قضایی علت دریافت سفته می‌تواند در ارزش آن سهیم باشد؟

1 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 36 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، شما باید با فرد مزبور قرارداد عدم افشای اسرار منعقد نموده و برای تضمین رعایت آن هم بهتر است چک سفید امضا دریافت کنید. در قرارداد باید اسرار مورد حمایت و خسارت نقض قرارداد شفاف شود. به علت شباهت موضوع با قراردادهای NDA، پیشنهاد می‌شود از وکیل یا حقوق‌دانی کمک بگیرید که در حوزه مالکیت فکری تخصص دارد.

1397-10-24 19:48:03
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
#کرونا_را_شکست_میدهیم
با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات جدی بوجود آمده برای مردم شریف ایران، دادپرداز جهت همدردی و حمایت از اقشار آسیب‌دیده، تا پایان سال مشاوره‌های تلفنی خود را به شکل رایگان ارائه می‌نماید.
loading...