سلام همسرم سابقه دار است ودست بزن شدید دارن و قبلا اعتیاد داشتن ترک کردن ولی اینطور که از رفتارش معلومه دوباره شروع کرده میخوام طلاق بگیرم و دوتا بچه کوچیک دارم آیا میتونم با توجه به وضعیت شوهرم حصانت...

سلام همسرم سابقه دار است ودست بزن شدید دارن و قبلا اعتیاد داشتن ترک کردن ولی اینطور که از رفتارش معلومه دوباره شروع کرده میخوام طلاق بگیرم و دوتا بچه کوچیک دارم آیا میتونم با توجه به وضعیت شوهرم حصانت بچه ها رو ازش بگیرم ؟؟؟

1 سال پیش
2 پاسخ 2 نظر 30 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال



محمدهادی معماری
محمدهادی معماری

وکیل پایه یک دادگستری



سلام
حضانت فرزندان تا ۷سالگی با شما هست و پس از آن نیز با توجه به مصلحت طفل توسط دادگاه تعیین میگردد. با توجه به موارد فوق به احتمال زیاد دادگاه حضانت بچه ها را به شما خواهد داد.

1398-11-08 01:40:20
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر




ناشناس
ناشناس



ممنونم متشکر از پاسخ شما

1398-11-08 01:42:33

پاسخ به نظر




رحیم بیگلرباهر
رحیم بیگلرباهر

وکیل پایه یک دادگستری



با سلام
مطابق ماده ۱۱۶۹قانون مدنی حضانت طفل تا هفت سالگی با مادر هست. بعد از هفت سالگی در صورت حدوث اختلاف ، حضانت طفل با رعایت مصلحت کودک به عهده دادگاه هست . با توجه به وضعیت شوهرتون در صورتی که بتوانید موارد ادعایی رو ثابت بکنین و دادگاه حضانت شوهرتون رو به صلاح بچه ها تشخیص ندهد . اولویت نگهداری بچه ها بعد از هفت سالگی هم با شما خواهد بود .

1398-11-08 01:45:01
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...