دوهفته قبل پیامکی از بازپرسی امد که قرار نهایی صادر شد و امروز پیامکی امد که پرونده شما با شماره بایگانیxبه شعبه کیفری ارجاع شد.
این یعنی چی؟
ناشناس

دوهفته قبل پیامکی از بازپرسی امد که قرار نهایی صادر شد و امروز پیامکی امد که پرونده شما با شماره بایگانیxبه شعبه کیفری ارجاع شد. این یعنی چی؟

7 روز پیش
2 پاسخ 2 نظر 8 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام.
قرار مجرمیت پرونده ی شما صادر شده است و پروندتون به دادگاه جهت رسیدگی ارجاع شده است . و وقت رسیدگی ان از طریق سامانه ی ثنا به اطلاع شا خواهد رسید.

1399-01-06 01:39:09
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
اصغر اسکندری
اصغر اسکندری

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام دادخواه محترم دادگاه پس از ملاحظه پرونده در صورت تکمیل نبودن تحقیقات مقدماتی دستور ارسال پرونده به شعبه ارسال کننده پرونده جهت تکمیل تحقیقات صادر می نماید در صورت تکمیل بودن تحقیقات مقدماتی چنانچه با کیفرخواست صادره موافق باشد دستور تعیین وقت رسیدگی و ابلاغ به طرفین صادر می نماید مضافا ممکن است با توجه به محتویات پرونده و کیفرخواست صادره قرار موقوفی تعقیب هم صادر نماید بهر حال بدون مطالعه پرونده و یا اتهام وارده و تاریخ وقوع جرم و
.... امکان مشاوره دقیق میسر نمی باشد

1399-01-06 02:51:34
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
#کرونا_را_شکست_میدهیم
با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات جدی بوجود آمده برای مردم شریف ایران، دادپرداز جهت همدردی و حمایت از اقشار آسیب‌دیده، تا پایان سال مشاوره‌های تلفنی خود را به شکل رایگان ارائه می‌نماید.
loading...