سلام من در زمان ثبت اظهارنامه، مرجع پیشنهادی جهت استعلام را دانشگاهی انتخاب کردم که فعالیت پژوهشی را آنجا انجام دادم، خوشبختانه در لیست سازمان هم به عنوان مرجع با ارتباط الکترونیکی بود. با این حال به...

سلام من در زمان ثبت اظهارنامه، مرجع پیشنهادی جهت استعلام را دانشگاهی انتخاب کردم که فعالیت پژوهشی را آنجا انجام دادم، خوشبختانه در لیست سازمان هم به عنوان مرجع با ارتباط الکترونیکی بود. با این حال به تازگی برای من پیام اومده که از 8 مرجع پیشنهادی که اداره به من پیشنهاد داده باید انتخاب کنم و مرجع پیشنهادی خودم در این لیست نیست. چرا مرجعی که خودم انتخاب کرده بودم موقع ثبت نام انتخاب نشده؟ و آیا میتونم اعتراض کنم؟ سوال بعدی من این است که برای درخواست استعلام در قسمت پی گیری درخواست ها باید عنوان درخواست را چی انتخاب کنم؟ (استعلام جهت انتقال اظهار نامه درست است؟)

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 497 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالعلیرضا صفار
علیرضا صفار

کارشناس ثبتیسلام و عرض ادب
مخترع گرامی همانطور که از متن سوال شما مشخص هست، شما صرفا حق پیشنهاد دادن مرجع علمی را دارید ولی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص کارشناس اداره ثبت اختراع می باشد. در اکثر موارد کارشناس اداره اختراع، مطابق با پیشنهاد مخترع نسبت به انتخاب مرجع علمی اقدام می نماید که با در نظر گرفتن فاکتور هایی از قبیل: مرتبط بودن زمینه علمی مرجع علمی با پرونده مورد ادعای شما، تخصصی بودن مرجع علمی، نزدیک بودن به محل شما و . . . می باشد اما در خصوص پرونده شما ظاهرا به این گونه نبوده است. شما نیز جهت تغییر مرجع علمی خود حق اعتراض داشته و میتوانید با ذکر دلایل و مستنداتی نسبت به تغییر مرجع علمی اعتراض نمایید که بدین منظور بایستی درخواستی با عنوان "انتخاب مرجع پیشنهادی جهت استعلام" را انتخاب کنید. موفق و پیروز باشید.

1397-12-15 11:38:17
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...