سلام. اساتید بزرگوار تقی نژاد و اسکندری و سایر اساتید به دادم برسید.دوران عقدیم  و شوهرم  قبل از  رابطه زنا شویی مشروب میخوره و وحشی میشه و منو هنگام رابطه زنا شویی میزنه و  بیشتر موقعه از مقعد رابطه...

سلام. اساتید بزرگوار تقی نژاد و اسکندری و سایر اساتید به دادم برسید.دوران عقدیم و شوهرم قبل از رابطه زنا شویی مشروب میخوره و وحشی میشه و منو هنگام رابطه زنا شویی میزنه و بیشتر موقعه از مقعد رابطه برقرار میکنه که خیلی دردناکه برام ولی اصلا به احساساتم توجهی نداره چیکار کنم طلاق بگیرم؟.هیچ چیز نمیخام نه مهریه نه نفقه.یه بار هم به ترک انفاقبه 18 ماه حبس محکوم شد و اعتراض زد و تو دادگاه تجدید نظر 18 ماه به 8 ماه تبدیل و قطعی شد که انقدر ازم التماس کرد تا مجبور به رضایت شدم.الان طلاق میخام کمکم کنید.

3 ماه پیش
2 پاسخ 3 نظر 44 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالویدا نجفی
ویدا نجفی

کارآموز وکالتبا سلام
همراه با زوج به مشاور خانواده مراجعه کنید؛ اگر مشکلتان رفع نشد میتوانید با ثبت دادخواست طلاق و بذل ۱/۲مهریه طلاق بگیرید .

1399-02-21 02:24:17
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
ناشناس
ناشناسسلام.
اگر تمایل به زندگی ندارید یا با زوج دچار سختی میشوید
اول.به طور کلی قطع ارتباط کنید
دوم.مهریه خود را مطالبه کنید
سوم.شکایت جهت نفقه معوه کنید
چهارم.دوباره شکایت ترک انفاق کنید
پنجم.صبر و دعا کنید
چهارم.

1399-02-21 02:50:45

پاسخ به نظر
سپیده غفوری
سپیده غفوری

وکیل پایه یک دادگستریسلام
دادخواه محترم دادخواست طلاق را به طرفیت دادگاه خانواده به جهت عسر و حرج و عدم توانایی زندگی با همسر خود تقدیم نمایید و در صورت اثبات این موضوع و اقناع قاضی میتوانید از ایشان جدا شوید.

1399-02-21 11:04:41
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...