با سلام،یکی از پرسنل من متولد 1338 است و به دلیل اینکه سابقه کار کمی دارد و نمیتواند با حقوق کامل بازنشسته شود همچنان مشغول به کار است و تمایلی به بازنشستگی ندارد. آیا سابقه بیمه ای که اکنون برای ایشا...

با سلام،یکی از پرسنل من متولد 1338 است و به دلیل اینکه سابقه کار کمی دارد و نمیتواند با حقوق کامل بازنشسته شود همچنان مشغول به کار است و تمایلی به بازنشستگی ندارد. آیا سابقه بیمه ای که اکنون برای ایشان رد می شود در سوابقشان اضافه می گردد و یا به دلیل بالای 60 سال بودن برای ایشان سابقه ای در نظر گرفته نمی شود؟

10 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 11 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال



نگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی

کارشناس ارشد حقوق



با سلام
طبق تبصره3ماده103قانون مدیریت خدمات کشوری،پرسنل مورد نظر،تا رسیدن به سن65سال و حداقل25سال سابقه خدمت قابل قبول،امکان ادامه اشتغال داشته و پس از آن تکلیفا بازنشسته خواهد بود.
مضافا رعایت سقف سنی مذکور،برای مشاغل تخصصی70سال می باشد.
موید باشید.

1399-10-12 19:04:40
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...