باسلام وعرض ادب، بنده به دلیل عدم حضورم در ایران به فرزندم وکالتی جامع با حق عزل دادم تا چنانچه مشکلی برای خانواده حادث شد، ایشان بتوانند قانونی حتی با حق برداشت از حساب و یا فروش کلیه اموال به غیر و...

باسلام وعرض ادب، بنده به دلیل عدم حضورم در ایران به فرزندم وکالتی جامع با حق عزل دادم تا چنانچه مشکلی برای خانواده حادث شد، ایشان بتوانند قانونی حتی با حق برداشت از حساب و یا فروش کلیه اموال به غیر و خودش خلاصه اینکه سر دفتر اسناد رسمی حتی به بنده گفت پسرتان حتی میتواند مادرش را هم مطلقه کنند.حالیه پس از بازگشت به ایران متوجه شدم که از سوی عروسم و پدرش پسرم را فریب دادند و ایشان دوفقره از املاکم را بنام خود انتقال داده.که فورا پسرم را عزل نمودم، حال با عنایت به اینکه وکیل ریالی بابت این انتقالات بابت ثمن به بنده پرداخت نکرده و یا هیچ نوشته و یا بیع نامه ائی تنظیم نشده آیا انتقال صورت گرفته قانونی میباشد؟ بنده میتوانم ابطال اسناد را با معرفی وکیل از سوی شما بخواهم یا خیر؟ یا فقط مطالبه ارزش املاکم را میتوانم بخواهم؟ ممنون از لطفتون چنانچه پاسخ ارائه فرمائید.البته املاک در بابلسر واقع و منتقل شده است.

7 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 79 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمنظربانو طلب آموز
منظربانو طلب آموز

وکیل پایه یک دادگستریباسلام دادخواه گرامی، لطفا جهت ارائه مشاوره ویکسری اخذ توضیحات از جنابعالی درخواست مشاوره تلفنی نمایید.

1400-02-18 00:51:08
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...