سلام وقت شما بخیر، چرا در جلسه تمکین، قاضی هیچ مدرکی مثل اظهارنامه، فیش واریزی نفقه و شهادت شهود برای ترک منزل زوجه از شوهر نخواسته و فقط از مرد پرسید چندماهه زن ترک منزل کرده و خونه و وسایل آماده هست...

سلام وقت شما بخیر، چرا در جلسه تمکین، قاضی هیچ مدرکی مثل اظهارنامه، فیش واریزی نفقه و شهادت شهود برای ترک منزل زوجه از شوهر نخواسته و فقط از مرد پرسید چندماهه زن ترک منزل کرده و خونه و وسایل آماده هست شوهر گفته ۹ماهه و بله آماده هست، و بعد اظهارات خانم رو گوش داده بخاطر آسایش نداشتن درطبقه دوم که طبقه هم کف خانه پدرشوهرش هست و شوهر هم بخاطر آسایش زنش خانه اش را اجاره داده که خانه دیگری اجاره کند و قولنامه اجاره را به قاضی نشان داده و قاضی به زن گفته آیا حاضری تمکین کنی زن گفته بله و یک برگه را امضا کرده و زن و مرد ازاتاق قاضی بیرون رفتند،۱- به نظرشما قاضی کسی رو میفرسته برای تحقیق ؟ چون زن بخاطر دعوا با برادرشوهر خانه را ۹ماه ترک کرده، ۲-آیا قاضی اون ۹ماه رو حکم ناشزگی و عدم تمکین زن رو صادر میکنه که به زن نفقه تعلق نگیرد چون همان اول مرد اظهارنامه فرستاده و زن برنگشته بعد دادخواست تمکین داده، ۳- به نظرشما دیگه جلسه ای برگزار نمیشه و این جلسه آخرین جلسه بوده؟ ممنون میشم جواب سوالهارو بدید.

11 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 25 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمریم ملک زاده
مریم ملک زاده

وکیل پایه یک دادگستریسلام دادخواه گرامی شما ناشزه نیستید مگر بعد از درخواست اجرائیه از طرف زوج که به منزل ایشون بدون عذر موجه مراجعه نکنید.
جلسه دیگری تشکیل نمیشود

1400-03-19 03:00:03
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...