سلام جنسی رو میخاستم از بانه بخرم فروشنده گفت اگه از من نقدی بخری و پول رو یکجا کارت به کارت کنی من جنس رو زیر قیمت بهت میدم.بنده هم پول رو تو دو فرقه به حساب ایشون ریختم اما ایشون از دادن جنس و برگشت...

سلام جنسی رو میخاستم از بانه بخرم فروشنده گفت اگه از من نقدی بخری و پول رو یکجا کارت به کارت کنی من جنس رو زیر قیمت بهت میدم.بنده هم پول رو تو دو فرقه به حساب ایشون ریختم اما ایشون از دادن جنس و برگشت پول امتناع میکنه...من فقط اسم ایشون رو میدونم و شماره حساب و شماره تلفن ازش دارم مبلغی هم که بهشون دادم 3.750000تومانه که میگن زیر بیست میلیون باید بره شورا حل اختلاف میخام بدونم میتونم از ایشون شکایت کنم و پولم رو پس بگیرم و محکومش کنم.

2 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 89 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمیثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام. با توضیحات حضرتعالی و باتوجه به شماره حسابی که از ایشان دارید می توانید اطلاعات طرف شکایت از جمله محل اقامت را استخراج کرده و ادعای خود را در شورای حل اختلاف مطرح کنید. روال کار معمولا بدین گونه است در مکان هایی که ارجاع پرونده از طرف دفاتر خدمات قضایی صورت می گیرد، دادخواست را از دفتر محل سکونت خود می توانید به راحتی ثبت کنید.
با توجه به اینکه ایشان باید تحویل مبیع(جنس) را اثبات نمایند و
واریز پول نیز از طرف شما با ارایه رسید بانکی قابل احراز است، در صورتی که مکالمه یا پیامکی بین شما رد و بدل شده آن را جهت اثبات ادعا نزد خود نگه دارید.

1398-05-04 03:19:46
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...