سلام
 قرارداد من با کارفرما تا پایان فروردین ماه 99می باشد 
در قرارداد محل کار دفتر مرکزی در تهران می باشد ولی یک تبصره در قرارداد وجود دارد که می گوید بدیهی است اگر در صورتی که ضرورت داشته باشد که کا...
یاسر آشتیانی

سلام قرارداد من با کارفرما تا پایان فروردین ماه 99می باشد در قرارداد محل کار دفتر مرکزی در تهران می باشد ولی یک تبصره در قرارداد وجود دارد که می گوید بدیهی است اگر در صورتی که ضرورت داشته باشد که کار در محل دیگری انجام گیرد کارفرما مجاز خواهد بود نسبت به تغییر محل خدمت کارمند اقدام نماید اکنون کارفرما می گوید شما باید در شهر دیگری فعالیت کنید. سوال: آیا کارفرما می تواند چنین درخواستی انجام دهد و من را مجبور به رفتن به شهر دیگر کند؟ و اگر من حاضر به امتنا نباشم می توانم تا پایان قرارداد حق حقوق خود را بگیرم؟ نکته :کارفرما پیشنهاد داده است تا پایان آذر ماه حق و حقوق شما را می دهیم شما استعفا بده و از شرکت برو ولی من پیشنهادم تا آخر قرارداد است که با مخالفت ایشان روبرو شده است.

11 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 34 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمیثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و آرزوی شادی. اظهار نظر در مورد قرارداد شما مستلزم مطالعه متن کامل قرارداد است. با وجود این تبصره به نظر نمی رسد انتقال شما به محل دیگر با مشکل مواجه باشد (فرض پاسخ،عدم وجود رابطه استخدام دولتی است)، مگر آن که بتوانید ثابت کنید انتقال ضرورت نداشته و به قصر اذیت و آزار صورت گرفته است.
پاسخ به دیگر سوالات شما نیز مستلزم مطالعه متن کامل قرارداد است. سربلند باشید.

1398-05-16 09:19:05
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...