به یک تعمیرگاه موبایل مراجعه کردم و گوشی خود را برای تعمیر دادم ولی اسیب فیزیکی به ان وارد کردند و گوشی ضربه خورده به من تحویل دادند من به پلیس زنگ زدم و پلیس مراجعه مرد  و صورت جلسه نوشتند  که موبایل...
رحیمی

به یک تعمیرگاه موبایل مراجعه کردم و گوشی خود را برای تعمیر دادم ولی اسیب فیزیکی به ان وارد کردند و گوشی ضربه خورده به من تحویل دادند من به پلیس زنگ زدم و پلیس مراجعه مرد و صورت جلسه نوشتند که موبایلم اسیب دیده به اتحادیه مربوطه هم مراجعه کردم و گفتند که چون مغازه مجوز تعمیرات ندارد ما نمی توانیم پیگیری کنیم ! حالا می خواستم ببینم به کدام مرجع باید شکایت خود را ببرم و از چه طریقی شکایت کنم دادسرا باید شکایت کنم یا شورا حل اختلاف !؟ اول باید موبایل را ببرم کارشناس دادگستری یا نه چون پلیس صورت جلسه کرده است نیاز به تامین دلیل نیست؟!

4 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 17 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالنگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی

کارشناس ارشد حقوقبا سلام
علی الاصول با مراجعه به اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی یا اینترنتی،رسیدگی صورت گرفته و در صورت فعالیت غیرمجاز،از اداره اماکن،پلمپ مغازه،درخواست می گردد.همچنین برای حل قضیه با ارائه فاکتور خرید و یا قبض تعمیرات و مدرک شناسائی ،می توانید به مراجع صنفی محل زندگی خود نیز مراجعه و شکایت خود را مطرح نمایید..دعوی شما مبنی بر اخذ خسارت،منشا مدنی داشته نه کیفری.بنابراین بسته به خواسته دعوا(مبلغ تلفن همراه و خسارات ناشی از آن)صلاحیت دادگاه را معین خواهد کرد.در صورتی که ارزش خواسته تا مبلغ بیست میلیون تومان باشد،شورا،و مازاد بر آن،در صلاحیت دادگاه است.
در باب قسمت آخر سوال،با توجه به صورت جلسه مزبور،تامین دلیل،لازم به نظر نمی رسد.
موفق باشید.

1398-07-17 17:01:50
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...