با سلام 
بنده کارمند مدت معین یک پتروشیمی هستم که چند سال پیش از طریق آزمون کتبی و مصاحبه به استخدام این شرکت خصوصی در آمده ام
به علت فعالیت کارگری و تنش های به وجود آمده نهایتا کمیته انظباطی شرکت ک...

با سلام بنده کارمند مدت معین یک پتروشیمی هستم که چند سال پیش از طریق آزمون کتبی و مصاحبه به استخدام این شرکت خصوصی در آمده ام به علت فعالیت کارگری و تنش های به وجود آمده نهایتا کمیته انظباطی شرکت که متشکل از سه مدیر و دو نماینده کارگری هست حکم به سه ماه تعلیق کاری من داده که دلیل آن عدم رعایت قوانین شرکت عنوان شده . بعد از سه ماه و همزمان با پایان مدت قرارداد یک ساله که داشتم از طرف مدیریت شرکت به صورت شفاهی اعلام عدم نیاز شد و نهایتا عدم تمدید قرارداد در سال جدید . کار ما بهره بردار هست و ماهیت کار دایمی بوده و هم اکنون شرکت فعال هست . آیا میتوانم حکم بازگشت به کار بگیرم ؟؟؟ بنده قبلا هم نماینده کارگری بوده ام و امضای200 نفر از همکارنم در حمایت از من و درخواست از مدیر عامل رو دارم و همچنین نامه کتبی از طرف امام جمعه و فرماندار شهرستان مبنی به بازگشت به کار خطاب به مدیر عامل که متاسفانه تا کنون بی پاسخ مانده . ممنون

2 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 190 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمیثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام.

با توجه به کلیاتی که شما فرمودید به نظر می رسد اخراج شما فاقد مبانی توجیهی کافی بوده است. اما جنبه اثباتی مطالب ادعایی شما از اهمیت برخوردار است. پیشنهاد می شود برای حصول نتیجه حتما از همراهی با مشاوره یک وکیل متخصص استفاده فرمایید.

لطفا به تبصره های ماده 7 قانون کار توجه فرمایید:
تبصره 1- حداکثر مدت موقت برای کارهایی که طبیعت آنها جنبه غیر مستمر دارد توسط وزارت کار و امور اجتماعی تهیه و به تصویب هیات وزیران خواهد رسید .

تبصره 2- در کارهایی که طبیعت آنها جنبه مستمر دارد ، در صورتی که مدتی در قرارداد ذکر نشود ، قرارداد دایمی تلقی می شود.

1398-07-22 15:51:12
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
داود
داودمتشکرم سپاس گذار

1398-07-22 16:26:31

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...