با سلام پسر بنده هفده ساله است و طی درگیری با پنج نفر دیگه و یک دختر فردی را مضروب کرده اند و پدر فرد مضروب شکایت کرده وطی باز پرسی از فرد مضروب بقیه مقصر شناخته شده و ایشون گفته پسر من کاری نکرده فقط...

با سلام پسر بنده هفده ساله است و طی درگیری با پنج نفر دیگه و یک دختر فردی را مضروب کرده اند و پدر فرد مضروب شکایت کرده وطی باز پرسی از فرد مضروب بقیه مقصر شناخته شده و ایشون گفته پسر من کاری نکرده فقط قرار ملاقات را گذاشته حالا اون سه نفر دستگیر و طی بازپرسی و حکم جلب و تفتیش منازلشون مقداری مواد مخدر گل و تریاک پیدا کرده و دو فقره شوکر و قداره هم پیدا کردن و همه این موارد را گردن پسر من انداخته اند و پسر من از ترس فراری شده البته قاضی متوجه شده که پسر من بیگناه هست اما گفتن باید بیاد و به سوالات ما پاسخ بده حال من میتونم به عنوان شاکی از اون چند نفر به جرم اغفال فرزندم شکایت کنم یا خیر

2 سال پیش
2 پاسخ 2 نظر 26 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالمرضیه افضلی
مرضیه افضلی

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و وقت به خیر. قرارملاقات برای خرید و فروش مواد مخدر بوده؟

1398-08-01 19:50:42
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
میثا کامیاب
میثا کامیاب

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام.
در مورد پرسش شما، عملی با عنوان اغفال (در معنای دوست ناباب بودن و هدایت به سوی کارهای ناشایست) وجود ندارد و بنابراین نمی توانید شکایتی مطرح کنید. اما زمانی که پسرتان از ادعاهای آن ها دایر بر نگهداری مواد مخدر (در صورتی که علیه ایشان مطرح شود) رهایی پیدا کرد می توانید شکایت افتراء طرح نمایید. گرچه به لحاظ انرژی که از نظر معنوی گرفته می شود چندان توصیه نمی شود.
در مورد این ادعاها توجه فرمایید که بار اثبات بر عهده ی دوستان و دادگاه است و اصل برائت، بیان می کند تا زمانی که جرمی اثبات نشده نمی توان فردی را مجرم قلمداد کرد.
در ضمن در فرضِ پرسشی که شما مطرح نموده اید، معاونت در جرم می تواند متوجه پسرتان شود اما با توجه به عدم طرح شکایت پدر فرد محترم مضروب، احتمال محکومیت به پرداخت دیه یا مجازات کیفری ضرب و شتم منتفی است.
پیشنهاد می شود در جلسات از مشاوره تخصصی یک وکیل استفاده کرده و پس از طی شدن مراحل دادرسی نیز، جهت حل مشکلات یا پیشگیری از مشکلات بعدی، مراجعه به مشاور روانشناس را برای خود و فرزند محترمتان در نظر داشته باشید. با آرزوی شادی.

1398-08-02 01:35:37
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...