سلام و ادب
من مدت یکساله که عقد کردم
اما طی این یکسال معمولا یا با همسرم بحث داشتیم و یا قهر
چون ایشون از کوچکترن حرف من یا خانواده و یا فامیل ناراحت و چندین ساعت و گاهی چندین رو بحث و دعوا میکنه و تم...

سلام و ادب من مدت یکساله که عقد کردم اما طی این یکسال معمولا یا با همسرم بحث داشتیم و یا قهر چون ایشون از کوچکترن حرف من یا خانواده و یا فامیل ناراحت و چندین ساعت و گاهی چندین رو بحث و دعوا میکنه و تمامش واسه موضوعات الکی حتی با خانواده خودش هم مدام در تنش و بحث و جدل هست الان مدت ۲ هفته است که با قهر ازش جدا شدم و دیگه نمیتونم باهاش ادامه بدم چون به هیچ روشی اخلاقش رو درست نمیکنه که بحث نکنه حالا اگر بخوام واسه جدایی اقدام کنم از کجا باید شروع کنم؟؟

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 192 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، در صورتی که واقعا در مورد طلاق به نتیجه قطعی رسیدید، دو راه پیش روی شماست: یا با توافق با همسرتان، طلاق توافقی بگیرید و یا اگر شرایطی که در مورد طلاق از جانب زن نیاز است در مورد شما موجود است، یکطرفه طلاق بگیرید.
1- طلاق توافقی نیازمند توافق زن و مرد در مورد اصل طلاق و جنبه‌های مهم زندگی مشترک مثل مهریه، نفقه، اجرت المثل و ... است. این طلاق آسان است و زمان انجام آن بسیار سریع خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد طلاق توافقی مطلب زیر را بخوانید:
https://dadpardaz.com/blog/uncontested-divorce

2. طلاق از جانب زوجه روش های مختلفی دارد، ممکن است زن از جانب مرد وکالت در مطلقه کردن خودش داشته باشد، ممکن است طلاق به علت عسر و حرج زن باشد و یا ممکن است طلاق به علت نقض شروط ضمن سند نکاحیه (عقدنامه) باشد. در هر مورد نوع اقدام و دلایل مورد نیاز متفاوت است و اقدام ویژه خود را می‌طلبد. برای این نوع از طلاق مطلب زیر را بخوانید:
https://dadpardaz.com/blog/divorce-reason-for-her


با توجه به پیچیدگی‌های مسیر انجام این کار، پیشنهاد می‌شود اگر واقعا راهی برای تداوم زندگی مشترک نمی‌بینید، در سامانه دادپرداز ثبت درخواست کرده و از وکلای متخصص و مجرب در حوزه خانواده برای انجام این کار کمک بگیرید.

1397-11-19 22:30:20
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...