با سلام. من یازده ساله ازدواج کردم و یک فرزند پسر دارم. شوهرم درامد خوبی داره، ولی با برادرش شریک هستش. پول رو خونه نمیاره و با هم تصمیم میگیرن که فلان زمین یا ملک رو بخرن ومقداری خرج خونه میاره. اعتر...

با سلام. من یازده ساله ازدواج کردم و یک فرزند پسر دارم. شوهرم درامد خوبی داره، ولی با برادرش شریک هستش. پول رو خونه نمیاره و با هم تصمیم میگیرن که فلان زمین یا ملک رو بخرن ومقداری خرج خونه میاره. اعتراض که میکنم میگه ما قراره دو سه سال اینجوری کار کنیم. خودش اصلا اهل مسافرت نیست و میگه بعد از سه سال میبرمت مسافرت. ولی من افسردگی گرفتم ولی اون اهمیتی به من نمیده. اصلا وقتی برای من و پسرم نداره. از تنهایی خسته شدم و پسرم رو بخاطر همین ضرب و شتم میکنم. چجوری باید حقمو بگیرم؟ چیکار کنم؟ در ضمن خانواده شوهرم نزدیک هستن و همیشه آخر هفته ها رو به زور ما رو اونجا می‌بره.خیلی آدم زورگوییه.

5 سال پیش
1 پاسخ 0 نظر 724 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام. زن و مرد نسبت به اموال خود اختیار تام و کامل دارند و هیچ‌کدام نمی‌تواند دیگری را در مورد بخشش یا انتقال اموالش مورد مواخذه قرار دهد. همسر شما نیز در این خصوص می‌تواند آزادانه اقدام کند. صرفا مهم اینست که حقوق مالی شما از قبیل مهریه، نفقه، اجرت‌المثل و ... را پرداخت کند. اگر افسردگی اثبات شده دارید، هزینه درمان نیز جزء نفقه محسوب می‌شود.
ضرب و شتم فرزندتان احتمالاً جرم محسوب شده و ممکن است حبس در پی داشته باشد. همسر شما یا سایرین می‌توانند این موضوع را پیگیری کنند.
شما الزامی به حضور در منزل مادرشوهتان یا ... ندارید، اما شما را به حسن معاشرت با خانواده همسر و کسب تکلیف از مشاور خانواده توصیه می‌کنم تا از تنش‌های خانوادگی کاسته شود.

در مجموع بطور جدی به شما پیشنهاد می‌شود برای بهبود وضعیت زندگی مشترک خود به روانشناسان خانواده مراجعه نمایید تا علاوه بر درمان افسردگی شما، در بهبود وضعیت زندگی زناشویی و ارتباط متقابلتان با همسرتان، شما را یاری کند. پاینده باشید.

1397-11-18 22:55:27
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

loading...