سلام 
لطفا در خصوص مشکل من راهنمایی بفرمایید.

من در شرکت نرم افزاری کار میکنم که بنا به دلایلی کارفرما می گوید شما را اخراج نمی کنم اما بیایید و توافقی بروید و همه حق و حقوق را به شما میدهیم (شفاهی و...

سلام لطفا در خصوص مشکل من راهنمایی بفرمایید. من در شرکت نرم افزاری کار میکنم که بنا به دلایلی کارفرما می گوید شما را اخراج نمی کنم اما بیایید و توافقی بروید و همه حق و حقوق را به شما میدهیم (شفاهی و نه کتبی) من متن استعفا هم نوشتم و امضا کردم و تقدیم مدیرعامل کردم اما ایشان امضا نکردند و الکی بهانه آوردند که متن مشکل دارد ما خودمان متن را آماده میکنیم و با شما تماس میگیریم که چند روز گذشت و تماس نگرفتند. همچین اجازه ورود به شرکت را به من نمیدهند ! نه میگذارند شرکت بروم و نه متن استعفای من را قبول میکنند. هر روز که پیگیری میکنم امروز و فردا میکنند و می گویند متن آماده نشده است. میخواستم ببینم در این مورد چه کاری باید انجام بدم ؟ اگر سرکارم حاضر نشوم و کار فرما از من شکایت کند چه اتفاقی می افتد ؟ در ضمن من ۱۵ میلبون تومان سفته به شرکت داده ام.

2 سال پیش
1 پاسخ 1 نظر 60 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، پیشنهاد می‌شود حتماً این موضوع را که کارفرما به شما اجازه ورود به محل کار نمی‌دهد با شهادت حداقل دو شاهد مرد و یا تامین دلیل شورای حل اختلاف، مستند کنید و در صورت امکان، برای کارفرما اظهارنامه بفرستید. بعلاوه، می‌توانید برای انجام این امور از اداره کار هم کمک بگیرید. در هر حال، اگر کار نکردن شما بواسطه‌ی ایجاد مانع توسط کافرما باشد، حقوق و مزایای شما کماکان پابرجاست. موفق باشید.

1397-12-12 15:52:58
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...