درود و ارادت . شکوائیه ای علیه بنده در دادسرا از طریق خدمات الکترونیکی طرح شده . دستور تحقیق با مهلت ده روزه جهت تحقیق و اعلام نتیجه به کلانتری ارجاع شده . هم اکنون بیش از یک ماه گذشته و هیچ خبری نیست...
ناشناس

درود و ارادت . شکوائیه ای علیه بنده در دادسرا از طریق خدمات الکترونیکی طرح شده . دستور تحقیق با مهلت ده روزه جهت تحقیق و اعلام نتیجه به کلانتری ارجاع شده . هم اکنون بیش از یک ماه گذشته و هیچ خبری نیست و قضیه به نوعی مسکوت مانده . علت خاصی دارد ؟ و اساسا دعوای طرح شده الی الأبد مفتوح خواهد بود ؟ بنده به این شکایت اعتراض داشته و با اسناد و مدارک مستدل مردود میدانم اما با این وضعیت نگرانم حق و حقوقم ضایع شود و محکوم به عدم پیگیری شوم . هیچ اظهار نامه یا تماسی هم با من از مرجع ذی صلاح گرفته نشده و اطلاع بنده از طرح شکایت از طریق شاکی است که به نوعی بنا به تهدید دارد . راهنمایی بفرمایید. بینهایت سپاسگزارم.

2 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 3 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام،
تاخیر در اجرای دستورات قضایی چیز عجیبی نیست و امری متعارف و متداول است. پرونده شما تا زمان خاتمه تحقیقات و صدور رای یا مرور زمان چند ساله از زمان شروع تعقیب باز خواهد بود. شما می‌توانید جهت پیگیری پرونده به شعبه‌ای که دعوا در آن طرح شده است مراجعه کنید و درخواست مطالعه پرونده و رونوشت از اسناد آن را داشته باشید. با توجه به تخصصی بودن کار و حساسیت بالای آن، پیشنهاد می‌شود از یک وکیل متخصص در امور کیفری کمک بگیرید. موفق باشید.

1398-01-27 11:36:44
مشاهده رزومه وکیل ثبت درخواست اختصاصی

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...