باسلام.دوبار ابلاغیه برای من آمده از دادگاه گلستان که هیچ ربطی به بنده ندارد.خانمی به نام ثریا کیا شاکی هستند که من زمینی را به ایشان فروخته ام و منشی دادگاه خانم فاطمه جلال به اشتباه نام و نام خانواد...
ابراهیم فرهادی

باسلام.دوبار ابلاغیه برای من آمده از دادگاه گلستان که هیچ ربطی به بنده ندارد.خانمی به نام ثریا کیا شاکی هستند که من زمینی را به ایشان فروخته ام و منشی دادگاه خانم فاطمه جلال به اشتباه نام و نام خانوادگی و کد ملی من را وارد کردند ابلاغیه برای من آمده.حالا باید چند روز مرخصی بدون حقوق بگیرم از شهرستان شهرضا استان اصفهان تا گلستان بروم؟؟و اگر مجبور به طی این مسافت باشم از منشی دادگاه شکایت میکنم.4 تیر ماه هم باید در دادگاه حضور داشته باشم!!!!!! نه این خانم را می‌شناسم و نه تا الان به گلستان رفته ام.

3 هفته پیش
1 پاسخ 1 نظر 14 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال

کارآموز وکالتسلام با ارسال وکیل انتخاب کنید تا ایشان به جای شما به شعبه مراجعه کنند و لایحه بدهند یا اینکه خودتان برای دادگاه لایحه ارسال نمائید.

1399-03-30 13:20:30
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
سلام. ببخشید چطور باید برای دادگاه گلستان لایحه بفرستم . چون فعلا در وضعیتی نیستم که بتوانم وکیل بگیرم.و 4 تیر ماه باید دادگاه گلستان باشم برای فرستادن لایحه، صبح شنبه اقدام کنم دیر نیست؟؟

1399-03-30 13:53:43

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...