با سلام ، شرکتی که من در آن کار می کنم از ورود من به کارخانه ممانعت به عمل آورده ولی در عوض در جلسه اداره کار گفته است که من ترک کار کرده ام، حال اداره کار در برسی اولیه به مسئله ای مبنی بر اخراج دست...

با سلام ، شرکتی که من در آن کار می کنم از ورود من به کارخانه ممانعت به عمل آورده ولی در عوض در جلسه اداره کار گفته است که من ترک کار کرده ام، حال اداره کار در برسی اولیه به مسئله ای مبنی بر اخراج دست نیافته است، در صورتی که اداره کار حکم دهد که من ترک کار کرده ام، آیا من می توانم از یک فایل صوتی که ضبط کرده ام برای حقانیتم استفاده کنم؟ همچنین یک فایل ضبط شده مکالمه از مدیر عامل شرکت دارم که با کارفرمای اصلی علیه من دسیسه کرده اند تا مرا به گونه ای اخراج نمایند این فایل صوتی را مدیر عامل شرکت اشتباها در گروه واتساپ شرکت به اشتراک گذاشته شده و سپس دانلود شده است. لطفا بفرمائید در صورتی که نتوانم از فایل های صوتی بالا استفاده نمایم باید از چه مدرکی استفاده کنم؟

2 هفته پیش
1 پاسخ 1 نظر 17 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالنگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی

کارشناس ارشد حقوقبا سلام
از منظر قانون،تحصیل ادله از راه غیر قانونی جرم است و بدان ترتیب اثر داده نمی شود؛حتی امکان ایراد اتهام به شما به سبب نقض حریم خصوصی نیز محتمل خواهد بود.نظر به اینکه پرونده در مرحله بدوی موفق نبوده است،پیشنهاد می شود،علاوه بر سایر ادله مثبته اخراج غیر قانونی نظیر استفاده از شهود،درخواست قرار کارشناسی،درخواست چک کردن دوربین های شرکت در صورت وجود و...فایل صوتی را با عنوان مصرح اینکه"مدیرعامل شرکت،اشتباها در گروه شرکت به اشتراک گذارده اند و اتفاقا از آن آگاه شده ام"در اختیار مرجع حل اختلاف قرار دهید تا اتهامی متوجه شما نباشد.
موید باشید.

1399-12-05 19:13:41
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...