سلام و وقت بخیر. من 29 ام برج ابان از شرکتی که دراون کار میکردم استعفا دادم و کارفرما فعلا حاضر نشده حقوق اون 29 روز رو به من بده و میگه اسفند باهات تسویه می کنم. ولی من اعتمادی به حرفش ندارم و اینکه...

سلام و وقت بخیر. من 29 ام برج ابان از شرکتی که دراون کار میکردم استعفا دادم و کارفرما فعلا حاضر نشده حقوق اون 29 روز رو به من بده و میگه اسفند باهات تسویه می کنم. ولی من اعتمادی به حرفش ندارم و اینکه من46 روز تو اون شرکت کار کردم و بیمه هم نداشتم. چطور میتونم برای گرفتن حقوقم اقدام کنم؟ آیا راهی هست؟ درضمن موقع خروج استعفا نامه نوشتم ولی در اون قید کردم که حقوقم رو دریافت نکردم.

6 سال پیش
2 پاسخ 1 نظر 852 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالسعید نجات زادگان
سعید نجات زادگان

وکیل پایه یک دادگستریبا سلام و احترام، با توجه به اینکه رابطه‌ی بین شما تابع قانون کار است، شما می‌تونید حقوق و مزایای خودتون رو وفق قانون کار مطالبه کنید و کارفرما موظف به بیمه کردن شما هم بوده و عدم انجام این تعهد، ایشون رو موظف به پرداخت جریمه هم خواهد کرد. علاوه بر آن، اگر کارفرما حاضر به پرداخت حقوق شما نیست، ممکنه بتوانید با استفاده از قرار تامین خواسته، به اندازه طلبتون از اموال کارفرما توقیف کنید. استفاده از وکیل متخصص برای پیگیری این دعوا پیشنهاد می‌شود.

1397-10-04 13:04:52
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
نیره دهقانپور فراشائی
نیره دهقانپور فراشائی

وکیل پایه یک دادگستریاگر با توافق مشکل شما حل نشد از طریق اداره کار شکایت خود را ثبت و پیگیری کنید

1401-03-17 08:26:01
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...