با سلام وخسته نباشید
دو سال پیش تصادف کردم که منجر به فوت و جرح شد و طرف مقابل مقصر ۱۰۰درصد شد و علاوه بر من خانواده طرف هم از او شاکی شدن و تا الان به خاطر نیاوردن طول درمان طرف مقابل پرونده به اجرای...

با سلام وخسته نباشید دو سال پیش تصادف کردم که منجر به فوت و جرح شد و طرف مقابل مقصر ۱۰۰درصد شد و علاوه بر من خانواده طرف هم از او شاکی شدن و تا الان به خاطر نیاوردن طول درمان طرف مقابل پرونده به اجرای احکام نرفته . سوالی که دارم اینه که آیا میشه کلاسه پرونده خودم رو از خانواده اونا جدا کنم که بره اجرای احکام ؟

5 سال پیش
3 پاسخ 1 نظر 142 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوال

با سلام
در صورتی که دعاوی،دارای منشاء واحد بوده ویا نفع مشترک فی مابین خواهان ها وجود داشته باشد،طی یک پرونده و در یک دادگاه رسیدگی می شود.همچنین طبق ماده141قانون آیین دادرسی مدنی،چنانچه اتخاذ تصمیم در یک دعوا،موثر در رسیدگی به دعوای دیگر باشد،طی یک پرونده رسیدگی می شود.لذا به نظر نمی رسد امکان تفکیک وجود داشته باشد.برای دریافت پاسخ جامع تر سوال خود را مفصل مطرح نموده و منشا شکایت خانواده خوانده را نیز موفق باشید.
موفق باشید.

1398-07-10 08:03:20
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر
ناشناس
ناشناسدر تصادف مطروحه بنده ومادرم تو ماشین بودیم که مادرم فوت شد و خودم هم آسیب دیدم واز طرف مقابل که مقصر بود شکایت کردم و اما در ماشین طرف مقابل که خودشم مقصر بود خانمش فوت شد و بچه هاش و خودشم آسیب دیدن که در ابتدا خود طرف و پدر ومادر زنش وکیل گرفتن و در نهایت مقصر شد و بعد از متهم شدن طرف پدر زن و مادر زنش وکیلشون رو جدا کردن و اما الان من تو پرونده شکایتی ندیدم فقط طرف طول درمان یکی از بچه ها رو نمیاره
با این احوالات میشه تقاضای تفکیک پرونده رو بدم ؟

1398-07-10 09:53:49

پاسخ به نظر


با سلام
چنانچه قبلا نیز بدان اشاره رفت،به دلیل منشاءواحد دعاوی،امکان تفکیک وجود ندارد و اجرای حکم کلی پرونده پس از صدور حکم قطعی خواهد بود.
موفق باشید.

1398-07-13 00:45:06
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر


با سلام
در صورتی که دعاوی،دارای منشاء واحد بوده ویا نفع مشترک فی مابین خواهان ها وجود داشته باشد،طی یک پرونده و در یک دادگاه رسیدگی می شود.همچنین طبق ماده141قانون آیین دادرسی مدنی،چنانچه اتخاذ تصمیم در یک دعوا،موثر در رسیدگی به دعوای دیگر باشد،طی یک پرونده رسیدگی می شود.لذا به نظر نمی رسد امکان تفکیک وجود داشته باشد.برای دریافت پاسخ جامع تر سوال خود را مفصل مطرح نموده و منشا شکایت خانواده خوانده را نیز مطرح نمایید.
موفق باشید.

1398-07-10 08:04:34
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...