سلام خسته نباشید.
من یک سال در یک کارگاه شیشه دوجداره مشغول کار بودم .
کار فرما بامن قراداد نبست فقط شفاهی با من حرف زد و قرار شد به من ماهی دومیلیون و پانصد هزار تومان بده و سه ماه بعد منو بیمه کنه ....

سلام خسته نباشید. من یک سال در یک کارگاه شیشه دوجداره مشغول کار بودم . کار فرما بامن قراداد نبست فقط شفاهی با من حرف زد و قرار شد به من ماهی دومیلیون و پانصد هزار تومان بده و سه ماه بعد منو بیمه کنه . پنج ماه بعد کارفرمای من با شخص دیگری شریک شد و دوباره با من قرداد نبستن .وهمان دومیلیون و پانصد هزار تومان تا بهمن ماه به من پرداخت کردن. من اسفند ماه هم کار کردم ولی حقوق اسفند ماه رو به من ندادن . عیدی وسنوات هم به من ندادن. دراین یک سال منو بیمه هم نکردن . حالا اگه میشه به من بگید چطور میتوانم حق و حقوقم رابگیرم. باتشکر.

6 ماه پیش
1 پاسخ 1 نظر 18 بازدید
نوشتن نظر ثبت سوالنگار پایدار اردکانی
نگار پایدار اردکانی

کارشناس ارشد حقوقبا سلام
تخلف کارفرما مبنی بر عدم شمول بیمه اجباری موضوع ماده148قانون کار از روز شروع به کار و عدم پرداخت عیدی محرز بوده وامکان شکایت از طریق سامانه جامع روابط کار فراهم است.لکن پرداخت سنوات منوط به خاتمه رابطه کاری است.برای آشنایی با روال ثبت شکایت و همچنین مراحل شکایت بدون قرارداد به سایتwww.dadpardaz.comمراجعه نموده و در بخش مجله حقوقی،عناوین(سامانه جامع روابط کار)و(شکایت از کارفرما بدون قرارداد)را جست و جو نموده و با مطالعه اقدام نمایید.
موفق باشید.

1400-01-03 20:42:40
درخواست مشاوره تلفنی مشاهده رزومه وکیل عقد قرارداد هوشمند

پاسخ به نظر

سوالات مشابه
loading...